Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > B klasa (Kraków II)

Sportowiec Modlniczka - MKS Skała 2004 3-2 (1-0)

1-1 Mosur 56
1-2 Basoń 63
2-2 Chachlowski 67
3-2 Mazur 70
Sędziowali Rafał Wiewiór oraz Paweł Poręba i Artur Śliwa. Żółte kartki: Radwanek, B. Kozień - Mosur, W. Katarzyński, K. Gumula. Czerwona kartka: W. Katarzyński (70, dwie żółte). Widzów 150.
SPORTOWIEC: Bulka - Radwanek, Skotniczny, B. Kozień, Szczygieł, Szopa, Mazur, A. Kozień, Grad, Zalewski (80 Janik), Chachlowski.
SKAŁA: Domagała  - W. Katarzyński, P. Srebrnicki, Pawłowski, Wilk, P. Katarzyński (56 D. Srebrnicki), K. Gumula, Kapoń, P. Gumula, Mosur, Basoń.

Sportowiec tym meczem prawdopodobnie przypieczętował awans do A klasy. Co cenne, wysoka stawka meczu nie wpłynęła na trzymanie się zasad - mecz rozgrywany był w atmosferze fair play.

Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Sportowca, który lekko przeważał, ale Bulka też miał parę okazji, żeby się wykazać.

Po przerwie MKS Skała skorzystał z dwóch koszmarnych błędów obrońców gospodarzy i to on wyszedł na prowadzenie 2-1. Najpierw "urwał się" B. Kozień, co wykorzystał Mosur, chwilę potem Basoń skorzystał z błędu Grada.

Gospodarze niezrażeni tymi stratami ruszyli do przodu i zaraz wyrównali. Po strzale Chachlowskiego piłka pod pachą Domagały wpadła do bramki. W 70. minucie czerwoną kartkę dostał W. Katarzyński, a z rzutu wolnego za jego przewinienie Mazur z 17 metrów zdobył zwycięską bramkę.

W całym meczu piłka wpadała do bramki jeszcze trzy razy (raz przed przerwą, dwa razy po), ale za każdym razem - na wskazanie asystentów - sędzia główny nie uznawał trafień.