Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > B klasa (Kraków II)
Pewna wygrana LOT-u, Potok niepocieszony

LOT Balice - Potok Więckowice 4-1 ( 2-1)

Gole dla Lotu: Marona 2 (1 z karnego), M. Marchewczyk, Widlarz (karny)
LOT:
Sobczyk - Grdeń, Tatar, Mucha, Sapalski - Warcholak (Niepsuj), Widlarz (T. Marchewczyk), P. Marchewczyk (Smorąg), Przebinda (Złocki) - Marona, M. Marchewczyk.

Faworytem byli gospodarze, którzy spotkanie rozpoczęli dosyć rozluźnieni, w efekcie dosyć szybko stracili bramkę po dobrej wrzutce z rzutu rożnego i strzale głową jednego z zawodników Potoku. Niekorzystny rezultat podziałał motywująco na gospodarzy, którzy rzucili się do odrabiania straty. Do remisu doprowadził Marona, wykorzystując problematyczny rzut karny, podyktowany za faul na Przebindzie. Lot na przerwę schodził z korzystnym rezultatem, prowadząc 2-1 po świetnie wyprowadzonej kontrze, którą zakończył Marona.

Druga połowa toczyła się pod kontrolą gospodarzy, choć zdarzały się im błędy w ustawieniu, czym prokurowali okazje strzeleckie dla zawodników Potoku. Na 3-1 podwyższył Widlarz strzałem z rzutu karnego. Wynik ustalił M. Marchewczyk, wykorzystując zamieszanie pod bramką rywala.

Goście mieli spory żal do sędziego, który ich zdaniem podjął wiele kontrowersyjnych decyzji na ich niekorzyść.