Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > B klasa (Kraków II)

Potok Więckowice - Orzeł Bębło 0-3 walkower

Mecz przerwany w 53. minucie przy stanie 1-3, gdyż zawodnik Potoku uderzył i kopnął sędziego. Po weryfikacji 0-3 w.o.

Uderzył i kopnął sędziego

Do brzydkiego incydentu doszło podczas meczu B klasy krakowskiej (gr. II) pomiędzy Potokiem Więckowice a Orłem Bębło.

W 53. minucie, przy stanie 1-3, zawodnik gospodarzy Przemysław Skwarczeński, ukarany żółtą kartką, zaczął wyrażać sprzeciw wobec decyzji sędziego - najpierw czynił to werbalnie, po czym przeszedł do czynów. Uderzył arbitra, a następnie, już leżącego, kopnął.

Spotkanie, zgodnie z regulaminem, zostało przerwane ze względu na naruszenie nietykalności cielesnej sędziego.

Działacze Potoku, sami zbulwersowani zachowaniem piłkarza, przeprosili arbitra, ale zawodnik nie uniknie kary. Może być ona bardzo surowa, gdyż nie jest to jego pierwsze takie przewinienie. Decyzję podejmie Komisja Dyscypliny Podokręgu PN Kraków.

4.09.2011

Piłkarz Potoku zdyskwalifikowany na dwa lata

Komisja Dyscypliny Podokręgu PN Kraków zdyskwalifikowała zawodnika B-klasowego Potoku Więckowice Przemysława Skwarczeńskiego na dwa lata.

Jak podano w komunikacie nr 3, piłkarz został ukarany za bezpodstawne uderzenie sędziego pięścią w twarz i głowę oraz skopanie po plecach gdy arbiter upadł na murawę. Zajście to miało miejsce podczas trwania zawodów.

Walkower 0-3

Zawody pomiędzy Potokiem Więckowice a Orłem Bębło zostały przerwane przy stanie 1-3. Po weryfikacji przyznano walkower 3-0 dla Orła Bębło.

Mecz został przerwany z powodu naruszenia nietykalności sędziego głównego zawodów przez zawodnika gospodarzy.