Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > B klasa (Kraków II)
Niegoszowianka zaczęła od wygranej2012-02-16 10:52:00

W ramach przygotowań do rundy rewanżowej A-klasowa Niegoszowianka rozpoczęła serię sparingów. W pierwszym pewnie pokonała B-klasową drużynę Toporu Aleksandrowice 6-1. W spotkaniu tym wystąpiło kilku testowanych zawodników.

Niegoszowianka Niegoszowice (A) - Topór Aleksandrowice (B) 6-1 (2-0)

6-1 Piotr Boguś

NIEGOSZOWIANKA: Bożek - S. Kurek, Stala, Dębowski, Bergel - Petrasz (testowany 3), Jaros (testowany 4), Szkamruk, testowany1 (testowany 2) - Boguś, "Simo" Berrada.

Gra Niegoszowianki szczególnie w pierwszej połowie meczu mogła się podobać - była stroną dominującą, rozgrywała szybkie, kombinacyjne akcje, brakowało momentami jednak jeszcze skuteczności. W rozgrywanie akcji zaangażowana była cała drużyna łącznie z obrońcami.

Po przerwie gra się wyrównała, ale bramki strzelali zawodnicy Niegoszowianki. Toporowi udało się wyprowadzić jedną skuteczną kontrę w tym meczu. Trener Molik sprawdził kilku testowanych zawodników, którzy zaprezentowali się dobrze i dalej będą trenować z drużyną, a także zostaną sprawdzeni w kolejnych meczach towarzyskich (najbliższy 19 lutego również na boisku SMS w Krakowie o godzinie 13 z Liszczanką Liszki). W kolejnych grach kontrolnych będą poddani próbie również kolejni testowani oraz zainteresowani grą w klubie zawodnicy.