8-1 Piotr Ptak
Sędziował Paweł Grochal. Widzów w Biskupicach: ok. 100.
ORZEŁ: Łukasz Żurek - Dawid Płatek, Jakub Sieniawski (Michał Chwastek), Artur Kaleta, Mateusz Lepiarczyk - Rafał Gudz (Marcin Wspaniały), Michał Żurowicz, Wojciech Wojsa, Piotr Srebnicki (Robert Gumula) - Piotr Ptak, Łukasz Hermaniuk (Łukasz Żurowicz).

Niezapomniana chwila w historii Orła Iwanowice. Zespół prowadzony przez trenera Jerzego Szafrańca po raz pierwszy od powstania klubu w 1969 roku awansował do A klasy!

Przez ostatnich osiem sezonów spędzonych na B-klasowych boiskach Orzeł nie potrafił włączyć się do walki o awans. W sobotę rozgromił Trątnowiankę 8-1 i na 3 kolejki przed końcem sezonu zapewnił sobie pierwsze miejsce w tabeli grupy I.

Orzeł pierwszą bramkę mógł zdobyć chwilę po rozpoczęciu meczu, ale Gudz trafił tylko w słupek. Gospodarze szybko zostali sprowadzeni na ziemię, gdyż niebawem Trątnowianka wyszła na prowadzenie. Strata bramki była tylko chwilowym rozluźnieniem, po pierwszej połowie było 4-1 dla zespołu z Iwanowic.

Klasycznym hat-trickiem popisał się Srebnicki, który ustrzelił go w zaledwie 25 minut. Czwartą bramkę, przedniej urody, zdobył Ptak strzałem w samo "okienko". Wynik mógł być wyższy, ale dwukrotnie Hermaniuk tylko obijał poprzeczkę.

Po przerwie Orzeł kontynuował swoją grę, a goście ograniczali się do wybijania piłek ze swojego pola karnego. Ł. Żurowicz dorzucił dwie bramki, 16. i 17. w sezonie. Gola zdobył również waleczny Gudz, a wynik ustalił Ptak uzyskując swoje 13. trafienie w obecnych rozgrywkach.

Po gwizdku sędziego rezerwowi zawodnicy Orła otworzyli szampany i cała drużyna wraz z kibicami świętowała awans do wyższej klasy rozgrywkowej.