Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > B klasa (Kraków I)

Trątnowianka Trątnowice - Sparta Skrzeszowice 1-2 (1-1)

0-1 ???
1-1 Paweł Kulpiński
1-2 Michał Cieślik (samob.)

Mecz drużyn z sąsiednich wsi był pełen emocji. Sparta, walcząca o awans, tym razem zrewanżowała się Trątnowiance za porażkę jesienią.

Wcale tak nie musiało się stać, gdyż gospodarze mieli na tyle dużo dobrych okazji, że mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. M.in. w I połowie Jurek z 30 metrów trafił w spojenie słupka z poprzeczką. Po przerwie autor wyrównującego gola dla Trątnowianki - Paweł Kulpiński powinien zdobyć gola na 2-1, ale przestrzelił z karnego. Niewykorzystana sytuacja się zemściła, Sparta strzeliła bramkę na wagę 3 punktów, a było to samobójcze trafienie zawodnika miejscowych...