W meczu dwóch Spartaków lepszy ten z Charsznicy

Spartak Charsznica - Spartak Wielkanoc-Gołcza 5-2 (3-0)

5-2 Hubert Maniak 79

Sędziowali: Wiktor Dąbrowski, Wojciech Kuroń, Patrycja Pasieka.
SPARTAK CHARSZNICA: Szymoniak - Balcer, Ł. Cholewa, Bręklewicz, Kasprzyk, Mucha, Kula (P. Cholewa), Ziebro, Małecki (Niewiara), Maniak, Dudziński.
SPARTAK WIELKANOC-GOŁCZA: Surma - T. Szymborski, K. Szymborski (D. Grzywnowicz), Mitela (Bętkowski), Łączny, Gąsior, Pardała, Furgał, M. Grzywnowicz, Świdziński, Spaczyński.

Mecz dwóch Spartaków rozpoczął się i zakończył dobrze dla tego z Charsznicy. Pierwszą bramkę w 10. minucie zdobył  Maniak po prostopadłym podaniu Bartłomieja Muchy. Na 2-0 podwyższył Małecki z podania Maniaka. Po minucie, również po podaniu Maniaka, było już 3-0 po pięknym strzałem Kuli z rogu pola karnego.

Po przerwie goście ruszyli do odrabiania strat. W 46. minucie Pardała z najbliższej odległości pokonał bramkarza gospodarzy. Ci jednak odskoczyli na 4-2 po tym jak Maniak po podaniu Piotra Cholewy mocnym strzałem z 10 m trafił do siatki. Akcje przenosiły się raz pod jedną, raz pod drugą bramkę. W 76. minucie Spaczyński głową zdobył drugą bramkę dla gości, a 3 minuty później Maniak w sytuacji sam na sam ustalił wynik po podaniu Pawła Bręklewicza.

Hubert Maniak w tym meczu miał udział we wszystkich bramkach gospodarzy: zanotował hat-trick i zaliczył dwie asysty!