Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Kraków I)

Galicja Raciborowice - Błyskawica Wyciąże 4-1 (1-0)

Gole dla Galicji: Rafał Siwiec (karny), Piotr Musiałek, Artur Kusia 2
GALICJA
: Drużyński - S. Kusia, Mirosław Broś, T. Kusia, Cichy - A. Kusia, Siwiec (Fluder), Michał Broś, Madej - Mazanek (Ozdoba), Musiałek.

Wysokim zwycięstwem Galicji zakończyło się spotkanie z Błyskawicą Wyciąże. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0, karnego wykorzystał Siwiec. Stuprocentowych okazji nie brakowało i wynik powinien być znacznie wyższy dla gospodarzy.

Po przerwie dość szybko strzelone trzy gole (wszystkie padły po akcjach z lewego skrzydła), zdeterminowały dalszy przebieg spotkania. Błyskawica próbowała odrabiać straty, a Galicja czekała na końcowy gwizdek. Goście zdobyli honorowego gola z karnego - Rafał Drużyński wyczuł intencje wykonawcy, ale strzał był na tyle precyzyjny, że piłka wpadła do siatki.