Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Kraków I)

Sparta Skrzeszowice - Bronowicki Kraków 0-8 (0-6)

Gole: Mateusz Błasiak 3, Maciej Skotniczny 3, Artur Baster, Marek Krężel
BRONOWICKI:
Bąbka - Wróblewski, Kaczmarczyk, Skowron, Borcowski - Soczyński (60 Małolepszy), Domagała, Baster (40 Harańczyk), Krężel - Skotniczny, Błasiak.

Udanym debiutem w B klasie rozpoczęli rozgrywki podopieczni trenera Macieja Ćwiertniaka, którzy na wyjeździe rozgromili Spartę Skrzeszowice aż 8-0 i zasiedli w fotelu lidera.

Początek meczu był dość wyrównany, jednak szybko Bronowicki narzucił swój styl gry i wypunktował przeciwnika prowadząc do przerwy 6-0. W pierwszej połowie do bramki trafiali: Artur Baster, Mateusz Błasiak - trzykrotnie, Marek Krężel i Maciej Skotniczny. Po przerwie kolejne dwa trafienia dołożył po pięknych strzałach Skotniczny i tym samym dwóch napastników skompletowało klasyczny hat-trick, a sam Skotniczny dołożył do swojego dorobku 3 asysty. Podaniami otwierającymi drogę do bramki popisali się jeszcze Dawid Domagała, Wojciech Soczyński, Mateusz Błasiak i Marek Krężel.