Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Kraków I)
Bronowicki zaczął od porażki ze Sportowcem2011-02-27 15:59:00

Porażką 1-3 zakończył się pierwszy mecz kontrolny B-klasowego Bronowickiego Kraków w ramach przygotowań do rundy rewanżowej.

Bronowicki Kraków - Sportowiec Modlniczka 1-3 (1-1)
1-0 Grzegorz Musiał 20
1-1 testowany 35
1-2 Krzyszkowski 75
1-3 Nowak 85
BRONOWICKI: bramkarz wypożyczony ze Sportowca (46 P. Mazur) - S. Musiał, A. Nowak (35 Z. Bąbka), Z. Sroczyński, M. Brocowski (60 Damian Domagała) - W. Soczyński (45 M. Krężel), A. Strączek (85 A. Grzywacz), Dawid Domagała, A. Baster (60 M. Małolepszy) - M. Skotniczny, G. Musiał.

Pierwsze 45 minut zdecydowanie należało do Bronowickiego, który zdominował wydarzenia na boisku. Druga połowa była chaotyczna w wykonaniu obu drużyn. W tym chaosie lepiej odnaleźli się zawodnicy Sportowca (również B-klasowiec) zdobywając dwie bramki w końcówce meczu.

Sparing odbył się na sztucznej nawierzchni SMS-u, w Krakowie przy ul. Szablowskiego.