Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Chrzanów)

Promyk Bolęcin - ZWM Wodna Trzebinia 4-1 (3-0)

3-1 D. Kocot 55 (korner)
4-1 Lewarczyk 85

Czerwone kartki: Kusznir (2 żółte), Redel (2 żółte).
PROMYK: Kwadrans - Zieliński, Trębacz, Wacławek, Labak (75 Ząbkowski), Adamczyk, Sabuda, Bębenek, Sieprawski, Kot (60 Budnik), Lewarczyk.
TRZEBINIA: Maślanka - T. Wadowski, Prociuk (80 mS. Wadowski), Kusznir, Tomasik - Sajdak (65 Redel), Grzesiakowski, J. Kocot, Niesyty (46 D. Kocot) - Cienkuszewski (80 Flądro), Gwizdała.

Pierwszą bramkę już na początku meczu zdobył Wacławek z rzutu wolnego z ok. 30 m. W 34. minucie T. Sieprawski uderzył z szesnastki, a piłka po rykoszecie od obrońcy zmyliła bramkarza i wpadła do siatki. W 39. minucie na listę strzelców wpisał się ponownie T. Sieprawski, który doskoczył do wybitej przez obrońcę piłki i precyzyjnym strzałem z woleja w "długi" róg podwyższył prowadzenie.

Goście starali się konstruować akcje zaczepne, ale bez efektu, może poza główką Gwizdały, po której piłka trafiła prosto w ręce bramkarza.

W drugiej połowie do bardziej zdecydowanych ataków ruszyli piłkarze z Trzebini i w 55. minucie Kwadrans musiał wyciągać piłkę z siatki po kapitalnym strzale/dośrodkowaniu D. Kocota z rzutu rożnego. Goście uwierzyli w odrobienie strat. Od tego momentu przewagę w posiadaniu piłki posiadał zespół z Trzebini, jednak w 85. minucie Bębenek obsłużył Lewarczyka, a ten ustalił wynik na 4-1.

promykbolecin.futbolowo.pl (KubasH90), zwmwodna.futbolowo.pl (Pablo77)