Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Wieliczka)

Wiarusy Igołomia - Targowianka Targowisko 0-3 (0-1)

0-1 Prytko
0-2 Prytko
0-3 Prytko

Wiarusy przegrały na własnym boisku z outsiderem - Targowianką Targowisko 0-3.

Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania, gdyż cały czas to Wiarusy prowadziły grę. Już 1. minucie meczu napastnik gospodarzy wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak nie wykorzystał szansy. Targowianka umiejętnie kontrowała, wykorzystując praktycznie wszystko co mogła. Do końca spotkania Wiarusy próbowały zdobyć gola choćby honorowego, lecz bezskutecznie...

Już w pierwszej akcji meczu Wiarusy mogły objąć prowadzenie, ale 100-procentowej sytuacji nie wykorzystał Dominik Nawalany. Bramka strzelona tak szybko mogła zmienić oblicze meczu, bo goście graliby całkiem inaczej. Gracze z Targowiska objęli prowadzenie w 20. minucie, kiedy nieupilnowany w polu karnym przez Niziołka Prytko skierował piłkę centrowaną z boku boiska do siatki Łukasza Palucha.

Po przerwie w bramce miejscowych pojawił się Michał Budka. Wszystko wyglądało na to, że Wiarusy zdołają jeszcze wygrać ten mecz, ale utrata drugiej bramki była już gwoździem do trumny. Pomimo kilku wypracowanych dobrych okazji Wiarusy przegrały ostatecznie u siebie aż 0-3.

Bohaterem ekipy gości został Prytko, który popisał się hat-trickiem.