Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Wieliczka)
Sześć goli Kamila Dudzika!2010-09-21 10:20:00

"Kamil Dudzik show" - tak najkrócej można określić niedzielny mecz, w którym drużyna Piłkarza niemiłosiernie rozprawiła się z rywalem, a snajper z Podłęża zdobył aż 6 goli!!!

Piłkarz Podłęże - LKS Czarnochowice 7-1 (4-1)

PIŁKARZ:
Wojciech Malarz - Piotr Woźny, Arkadiusz Rynduch, Tomasz Latosiński - Łukasz Wójcik, Tomasz Kucharski, Łukasz Dudzik (85 Sławomir Pilch), Tomasz Perdał (65 Grzegorz Pawłowski), Jarosław Dudzik (70 Tymoteusz Chmiel) - Rafał Czeliński, Kamil Dudzik.

Od początku spotkania gospodarze przejęła inicjatywę i już w 12. minucie objęli prowadzenie. Na prawej stronie boiska piłkę otrzymał Kamil Dudzik, "zakręcił" obrońcami Czarnochowic i oddał strzał, który po rykoszecie od jednego z obrońców znalazł drogę do bramki. Kiedy wydawało się, że kolejne bramki są tylko kwestią czasu, goście wyrównali po strzale z rzutu wolnego i po fatalnym kiksie Wojciecha Malarza. 8 minut później było 2-1 dla Piłkarza. Prawą stroną "urwał" się Łukasz Dudzik, który mocno dośrodkował do swojego brata Kamila, a ten spokojnie umieścił piłkę w siatce. Na 3-1 podwyższył Rafał Czeliński, a niebawem na 4-1 Kamil Dudzik, kompletując hat-trick.

W II połowie Kamil Dudzik kontynuował swój show. W 51. minucie strzelił celnie z wolnego. Pięć minut później lewą stroną po szybkiej wymianie piłki z Rafałem Czelińskim "urwał" się Arkadiusz Rynduch, a jego dośrodkowanie na bramkę zamienił nie kto inny jak Kamil Dudzik i było 6-1. Piłkarze Czarnochowic próbowali zmniejszyć rozmiary porażki, ale dobrze grająca w tym meczu obrona Piłkarza, do spółki z Malarzem w bramce, nie dała się zaskoczyć. W doliczonym czasie, po szybkiej wymianie piłki w środku pola pomiędzy Sławomirem Pilchem a Łukaszem Wójcikiem, ten drugi dograł idealnie w tempo do Kamila Dudzika, który po ograniu bramkarza gości strzelił swoją szóstą bramkę!

6 goli w jednym meczu A klasy to rzadki wyczyn. Dla Kamila Dudzika to rekordowy wyczyn snajperski, ale jak powiedział zaraz po zakończeniu spotkania, zamierza to osiągnięcie... poprawić!!!