Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Tarnów)

Victoria Koszyce Małe - Metal Tarnów 2-7 (1-4)

1-6 K. Jabłoński 85
2-6 Tryba 89
2-7 Nalepka 90+2

METAL: Pieniądz - Jodłowski, Słowik, Niedźwiedź, Poproch - K. Jabłoński, Styrkowiec(70 Sikora), Foltak (80 M. Gromadzki), Nalepka - Gębala, J. Gromadzki (75 Merchut).

Pierwszego gola dla gości zdobył Styrkowiec z wolnego z ok. 20 metrów, strzelił półgórnie, obok muru. Niebawem po akcji duetu napastników Gębala trafił w nogi bramkarza, ale dobitka była już celna. Po 30 minutach było 0-3, gola uzyskał głową J. Gromadzki, który wykorzystał długie podanie. Wkrótce, po zespołowej akcji, wykończonej uderzeniem szpicem K. Jabłońskiego, goście po raz czwarty znaleźli drogę do bramki zespołu z Koszyc. Mecz był w tym momencie w zasadzie rozstrzygnięty. Po strzale z bliska gospodarze na 4 minuty przed przerwą zmniejszyli rozmiary porażki.
W II połowie piątą bramkę dla Metalu zdobył Foltak po solowym rajdzie, a szóstą K. Jabłoński, który skorzystał z prezentu rywali. Gospodarze otrzymali trzy czerwone kartki i kończyli mecz w ósemkę, mimo to zdołali jeszcze strzelić jednego gola. W doliczonym czasie wynik ustalił Nalepka - po błędzie bramkarza miejscowych.