Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > A klasa (Olkusz)

Laskowianka Laski - Trzy Korony Żarnowiec 3-1 (0-1)

1-1 Durański 48 (głową)
2-1 Dąbek 53
3-1 T. Nalepa 87
LASKOWIANKA: Kańtoch - Poczęsny, Rudnicki, Probierz, M. Nalepa - Dąbek, T. Nalepa, Turek, Durański (Kępka) - Jachimowicz, Kazek (Adamus).

"Lokomotywa" z Lasek pędzi mocno rozpędzona. Po słabym początku sezonu Laskowianka odniosła już piąte zwycięstwo z rzędu, tym razem nad trzecim zespołem w tabeli - Trzema Koronami Żarnowiec.

Do przerwy prowadzili goście 1-0, ale na początku II połowy miejscowi odrobili stratę z nawiązką. Przy stanie 2-1, w 60. minucie Trzy Korony mogły wyrównać, ale Grzegorz Jaros przestrzelił rzut karny. Wygraną Laskowianki przypieczętował tuż przed końcem T. Nalepa pięknym strzałem z narożnika pola karnego w same "widły".