8-1 Pamuła 89
Żółte kartki: Kozak - Zając, Domański, Karkos.
POGOŃ: Szot - R. Dudek (72 Makowski), Kijowski (64 Cyganek), Czekaj, T. Piwowarski, Lipowiecki, G. Dąbrowski, Kozak, Wędzony (72 Zieliński), Pamuła, S. Dudziński.
BOLESŁAW: Palian - Kałduński (78 Lekston), Czarnecki, Przybyła, Flakiewicz, Dąbek, Jaromin, Zając (47 Karkos), Cebo, Domański, Tomak (46 Kaczmarczyk).

Pogoń w kolejnym meczu strzeliła rywalom 8 goli (poprzednio Legionowi). Hat-tricki zanotowali Dudziński i Pamuła.

Wygrana miechowian mogła, przy lepszej skuteczności, osiągnąć dwucyfrowe rozmiary. Do przerwy było tylko 3-0, choć okazji mieli gospodarze znacznie więcej. Rozpoczął Dudziński, który dostał podanie od Pamuły, wbiegł w szesnastkę i przelobował bramkarza. Po minucie nastąpił rewanż, asystował Dudziński (wcześniej piłkę gościom odebrał Lipowiecki), a strzelał Pamuła - w "długi" róg. Podwyższył niebawem Czekaj z karnego podyktowanego za podcięcie Kozaka.

Na początku II połowy mnożyły się sytuacje dla Pogoni, w końcu do siatki trafił Dudziński, zaskakująco uderzając zza szesnastki po "długim". Po chwili G. Dąbrowski przechwycił futbolówkę, zagrał do Pamuły, a ten strzelił celnie pod poprzeczkę. Akcja na 6-0 była iście koronkowa. Dudziński podał do Wędzonego, ten z boku rzucił piłkę nad obrońcami do Pamuły, ten z kolei do Kozaka, który dopełnił formalności uderzeniem do pustej bramki. Kolejny gol padł również po strzale do "pustaka", uczynił to Dudziński z podania Wędzonego.

Goście tylko kilka razy w całym meczu zagrozili bramce Pogoni. W 80. minucie uzyskali honorowe trafienie. Po rzucie wolnym piłka przeszła nad obrońcami i Jaromin z 10 metrów huknął pod poprzeczkę.

Tuż przed końcem wynik na 8-1 ustalił Pamuła, który sfinalizował akcję Makowskiego i Zielińskiego.