Legion Bydlin - Centuria Chechło 4-3 (3-2)

4-3 Bartosz Straszak 66
LEGION: Półkoszek - Karol Osowski (42 Straszak Bartosz), Kulawik, Pandel, Wdowik, Dudzic -  Żelazny, Sadurski, Demarczyk, Kozieł, Krzysztof Osowski.
CENTURIA: Dudział - Rudy, Sadurski, Osowski, Montak - L. Kopeć, K. Kopeć, Bębnowski, Świeboda, Pacia - Jezuita.

Legion odniósł drugie zwycięstwo, po raz wtóry zdobywając cztery gole.

Gospodarze objęli prowadzenie w 6. minucie. Tomasz Pandel oddał mocny strzał z narożnika pola karnego, błąd popełnił bramkarz Centurii i było 1-0. Podwyższył Dominik Kozieł, dobijając piłkę odbitą od słupka po uderzeniu Krzysztofa Osowskiego. Po kontrze goście złapali kontakt wykorzystując sytuację "sam na sam". W odpowiedzi Pandel trafił pięknie z woleja z 11 m, ale po kolejnym kontrataku i kolejnej wykorzystanej przez rywali sytuacji "sam na sam" do przerwy było 3-2.

Po przerwie drużyna z Chechła wyrównała w zamieszaniu podbramkowym. Zwycięskie trafienie dla Legionu zadał w 66. minucie Bartosz Straszak, strzelając z bliska do siatki po nieudanej pułapce ofsajdowej.

W bramkach było 4-3, a w słupkach i poprzeczkach 4-1 dla Legionu.