Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Nowy Sącz-Gorlice)
9 goli Tymbarku z liderem A klasy2012-01-21 18:32:00

W swoim pierwszym meczu sparingowym IV-ligowy KS Tymbark spotkał się na sztucznej nawierzchni w Tylmanowej z A-klasowym Orłem Wojnarowa wygrywając 9-1.

KS Tymbark - Orzeł Wojnarowa 9-1

Gole dla Tymbarku: Naściszewski 3, K. Kurczab 2 (1 z karnego), Hochoł 2, Urbański, Wikar
TYMBARK
:
I połowa: testowany - D. Kurczab, S. Boczoń, Wojtas, Musiał – Urbański, Majeran, Sułkowski, Piwowarczyk - Naściszewski, testowany.
II połowa: Zawada - Bukowiec, Wojtasiński, Ryś, K. Boczoń - Wikar, Koza, Czech, K. Kurczab – Hochoł, testowany.

Tymbark miał grać z Turbaczem Mszana Dolna, który jednak zrezygnował z tej gry kontrolnej. Zastąpił go lider A klasy sądecko-gorlickiej - Orzeł Wojnarowa.

W składzie Tymbarku pojawiły się cztery nowe twarze. Nie jest tajemnicą, że na 99 procent ponownie zagra w tym zespole Krzysztof Czech, który przez ostatni rok bronił barw Dunajca Nowy Sącz; najprawdopodobniej z Limanovii wróci również Bartek Naściszewski, który popisał się dziś świetną skutecznością strzelając 3 bramki i jedną na spółkę z Marcinem Urbańskim (niejasne było kto ostatni dotknął piłkę).

W I połowie bronił testowany bramkarz z Ukrainy, lecz dziś nie miał zbyt wiele pracy. W testach uczestniczył również napastnik, prezentując się z dobrej strony, zaliczył dwie asysty w tym jedną po bardzo ładnej solowej akcji oraz wywalczył rzut karny, mijając bramkarza w sytuacji sam na sam.

Na uwagę zasługuje również fakt, że przy stanie 8-0 Przemysław Zawada obronił rzut karny.

Za tydzień kolejny sparing Tymbarku - z Grodem Podegrodzie.