Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Nowy Sącz)

Zuber Krynica Zdrój – KPT Nawojowa 6-0 (1-0)

4-0 Chłód 76

5-0 Chłód 80

6-0 Urbański 85

ZUBER: Ortyl - Paluch, Olbrycht, Śliwa, Kołacz (50 Wasilewski), Śliwiński, Mikulski (60 Urbański), Kubik, Chłód, Oleksy (75 Motyka), Myśliwiec (46 Siniawa).

Do przerwy skromne 1-0 po golu Roberta Oleksego w 25 minucie. A po przerwie kryniczanie w końcu zagrali skuteczniej, dołożyli jeszcze 5 bramek i rozgromili osłabione czerwonymi kartkami KPT wygrywając całe spotkanie 6-0.

W odstępie 23 minut hat-trickiem popisał się kapitan zespołu Janusz Chłód, który mając na koncie po tym meczu 13 goli zrównał się z Arkiem Kubikiem w wewnętrznej klasyfikacji strzelców. Najlepszym snajperem Zubera w tym sezonie jest Robert Oleksy; dzisiaj trafił dwukrotnie i w sumie ma już 20 goli. Końcowy wynik sobotniego spotkania ustalił Tomasz Urbański w 85 minucie.