Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Myślenice)

0-1 Andrzej Kania 20
0-2 Ryszard Kania 23
0-3 Tomasz Jędrzejak 60

SĘP: Arkadiusz Serafin, Arkadiusz Czepiel, Bogdan Szablowski, Paweł Tomeczko, Mateusz Wiechniak, Wojciech Mastalerz (60 Rafał Olesek), Ryszard Kania, Michał Popek, Łukasz Nowak (65 Kazimierz Drożdż), Tomasz Jędrzejak (88 Marek Czajczyk), Andrzej Kania.

Sęp od początku był stroną przeważającą, gra toczyła się głównie na połowie gospodarzy. Beniaminek ze Stróży miał duże problemy, by przedrzeć się przez szczelną obronę przyjezdnych. W 20. minucie zespół z Drogini wyszedł na prowadzenie, bramkę zdobył Andrzej Kania. Trzy minuty później było 2-0 dla gości, katastrofalny błąd defensywy Wichra wykorzystał Ryszard Kania.

Po zmianie stron dobre 10 minut zagrali miejscowi, którzy częściej utrzymywali się przy piłce, ale bramki nie potrafił zdobyć. W 60. minucie wynik meczu ustalił Tomasz Jędrzejak wykorzystując dośrodkowanie z lewej strony boiska. Było to już 5. kolejne zwycięstwo piłkarzy Sępa.