Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Myślenice)

Rokita Kornatka - Tempo Rzeszotary 3-3 (2-1)

3-2 Mistarz 73 (samob.)
3-3 Podsiadło 75
ROKITA:
Kornio - A. Kania, Mistarz, Wyroba, Popielak - Ścibor, Kaletka, A. Piwowarczyk, D. Piwowarczyk - Jania, Żuławiński oraz Dudzik, Kowalczyk, Strama.

Bardzo ciekawe spotkanie obejrzeli kibice w Kornatce. Miejscowi piłkarze Rokity zremisowali w zaległym meczu z Tempem Rzeszotary 3-3, mimo iż prowadzili już 3-1.

Podopieczni trenera Manieckiego prowadzenie objęli w 7. minucie, kiedy Adam Piwowarczyk pokonał golkipera Tempa. Goście po stracie gola ruszyli do ataków i niebawem doprowadzili do remisu. Na 3 minuty przed przerwą gospodarze jeszcze znowu wyszli na prowadzenie i znów przypomniał o sobie Adam Piwowarczyk, który wymanewrował obrońców rywali i posłał futbolówkę do siatki.

Po zmianie stron zespół z Kornatki podwyższył prowadzenie. Po akcji Ścibora lewą stroną Żuławiński z najbliższej odległości zdobył trzecią bramkę. Mimo prowadzenia 3-1 miejscowym nie udało się jednak zdobyć kompletu punków. Najpierw w niegroźnej z pozoru sytuacji Mistarz pokonał własnego bramkarza, a po chwili Podsiadło mocnym strzałem pod poprzeczkę doprowadził do remisu. W końcówce A. Piwowarczyk i rezerwowy Dudzik mogli przesądzić o zwycięstwie Rokity, lecz ich strzały za każdym razem powstrzymał bramkarz Tempa.