Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów - Victoria Kraków 5-1 (1-0)

3-1 Paciorek (karny)
4-1 Paciorek
5-1 D. Dziudziek
RADZISZOWIANKA: Florczyk - M. Wcisło, Krupnik, Stefaniak, Galos - D. Dziudziek, Paciorek (Ludwikowski), Radziszowski, Kolasa (Ziembla), Bartkowski (Zubek) - Łachman (Magiera).

Gospodarze szybko objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego akcję zamknął Krupnik. Pierwszy strzał zablokował obrońca, dobitka była już skuteczna. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, choć Radziszowianka stworzyła sobie jeszcze dwie świetne okazje.

Po zmianie stron wyrównującego gola zdobyli przyjezdni po strzale z 20 metrów i błędzie bramkarza gospodarzy. Kilka minut później radziszowianie ponownie prowadzili po mocnym strzale Radziszowskiego sprzed pola karnego. Od tego momentu strzelali już tylko gospodarze. Na 3-1 podwyższył Paciorek z karnego podyktowanego za faul na Ziembli. Kolejnego gola zdobył również Paciorek, strzałem z 16 metrów. Wynik ustalił Dziudziek wychodząc sam na sam z bramkarzem po dobrym zagraniu od Krupnika.