Nadwiślan Kraków - Dragon Szczyglice 6-0 (4-0)

NADWIŚLAN: Mrowiec - Turbasa, Stanek, Górnisiewicz, Poproch - Foltak, D. Żychowski, Fima, Sala, Miarka, Kasztelewicz.
Rezerwa: K. Żychowski, Krzywda, Fiodarau, Muskalski, Czarnecki.
DRAGON: Schneider - Zieliński, Sas, Morawiec, Kołodziejczyk - Kańka, Dybiel, Sobczyk, D. Molik - R. Molik, Mroziński.
Rezerwa: Cerazy, Kwoka, Gębarowski, Rusinek.

Nadwiślan w piątym meczu u siebie odniósł piąte zwycięstwo. Krakowianie są najbardziej bramkostrzelnym zespołem w swojej grupie A klasy, zanotowali dotychczas 31 trafień, w tym 6 w spotkaniu z Dragonem.

Gospodarze znokautowali rywali już w pierwszych minutach. Dobry początek zrobił Kasztelewicz, który w zamieszaniu podbramkowym uderzył pod poprzeczkę. Po chwili, po dalekim podaniu do główki wyskoczył Miarka i skierował piłkę w przeciwległy róg. Kolejne dwie bramki w I połowie padły po strzałach z okolicy szesnastki.

Po przerwie na 5-0 podwyższył grający trener Piotr Fima, który dostał podanie z lewego skrzydła i z 15 metrów przymierzył w prawy dolny róg. Wynik ustalił z 17 m D. Żychowski, któremu piłkę wyłożył obrońca Dragona.