LKS Libertów – Liszczanka Liszki 0-7 (0-2)

0-7 Patryk Kosmal 88

Sędziował Grzegorz Malada. Widzów 30.
LIBERTÓW: Dzięgiel – Modór, Mruk (55 Sobczyk), W. Okarmus, Krokosz (51 Stabrawa) – Skrzyński, Włodarczyk (84 Nóżka), Gargul, Sikora – Leśniak, K. Okarmus (69 Budek).
LISZCZANKA: Cholewa – G. Szymula, Polak, Kędzierski, Śleboda – Kosmal, Szewczyk, Piotr Pyla, Machura (68 Paweł Pyla) – Frankowski, D. Szymula.

Pierwszą bramkę przyjezdni zdobyli w 30. minucie. Długie prostopadłe podanie z głębi pola wykorzystał Paweł Frankowski. Zaledwie 4 minuty później było już 2-0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Piotr Pyla.

Bramka na 3-0 padła w 64. minucie. Rzut karny, podyktowany za faul bramkarza LKS-u, pewnie wykorzystał Paweł Frankowski. Jak można się było spodziewać, kolejne gole były tylko kwestią czasu. W uniknięciu dotkliwej porażki nie pomogły zmiany oraz szarpane kontry Libertowa. Gracze z Liszek wciąż odważnie atakowali, co przyniosło czwartą bramkę. Błąd w kryciu wykorzystał Dariusz Szymula, który bez problemu wpakował piłkę do siatki. W 84. minucie było już 5-0. Na listę strzelców ponownie wpisał się Paweł Frankowski, który po raz trzeci nie dał szans bramkarzowi miejscowych. Chwilę później Szymula podwyższył na 6-0. Kropkę nad i postawił Patryk Kosmal na dwie minuty przed końcem.