Lotnik II Kryspinów - Wisła Jeziorzany 7-1 (5-1)

7-1 Olech 82

Sędziował Piotr Turcza. Widzów 150.
LOTNIK II: Siach (46 Sajdak) – Dobosz, Osmola, Basiński, Wrona – Domański, Tokarski (65 Witanowski), Kosowicz, Wolko, Olech – Pamuła.
WISŁA: Gruca – Korcel, S. Kapusta, K. Przebinda, Drewnicki – Mateusz Steczko, C. Przebinda, Tyrała, Rosek – Michał Steczko (46 Madej), K. Kapusta (46 Nowak).

W rundzie jesiennej zespół z Jeziorzan rozgromił na własnym boisku rezerwy Lotnika 6-2. Kryspinowianie za wszelką cenę chcieli zrewanżować się rywalom i wyszło im to nad wyraz efektownie.

Początek dla Lotnika był jednak nieudany, bo w 9. minucie błąd defensywy wykorzystał sprytnym
strzałem Michał Steczko. Gospodarze, wzmocnieni kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny (Osmola, Domański, Kosowicz, Olech, Pamuła), szybko odpowiedzieli. Gruca zdołał obronić uderzenie Tokarskiego z dystansu, ale przy dobitce Domańskiego był już bezradny. W 23. minucie na listę strzelców wpisał się Wolko, a duża w tym zasługa Olecha, który rozgrywał tego dnia naprawdę dobre zawody. Ponadto do siatki rywali trafiali w pierwszej połowie: Pamuła, Kosowicz i ponownie Domański.

Po przerwie Lotnik nie zwalniał tempa i zaaplikował Wiśle jeszcze dwie bramki. W 78. minucie Pamuła świetnym podaniem obsłużył Wolkę, a ten płaskim strzałem nie dał szans golkiperowi gości. Cztery minuty później dzieła zniszczenia dokonał Olech, który ze stoickim spokojem celnie przymierzył z 7 m.

– Po wysokiej porażce z Victorią, drużyna chciała się odbudować i wygrać w dobrym stylu z Wisłą. To się udało, zagraliśmy dzisiaj efektownie, bardzo ofensywnie i gra mogła się jak najbardziej podobać. Dołączyło do zespołu kilku graczy trenera Misia i było to oczywiście widać na boisku – wyjaśnia kapitan Lotnika, Witold Tokarski.