Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Kraków II)

Wisła Jeziorzany - Lotnik II Kryspinów 6-2 (3-1)

4-1 Michał Steczko
4-2 Drame
5-2 Krzysztof Przebinda
6-2 Michał Steczko

Mecz drużyn z sąsiednich miejscowości zaczął się dla Wisły fatalnie, a skończył znakomicie. Już w pierwszej akcji za przypadkową rękę goście dostali karnego, którego wykorzystał Drame. Gospodarze grali bez kilku zawodników z podstawowego składu i początkowo stosowali defensywną taktykę. Szybko się jednak ośmielili i jeszcze do przerwy zaaplikowali rywalom trzy gole. Wyrównał Marcin Królik z podania Michała Steczki, później Steczko się zrewanżował koledze i było 2-1 dla zespołu z Jeziorzan. Podwyższył głową Krzysztof Tyrała i po 45 minutach gry na znakomitym poziomie prowadzili miejscowi 3-1.

W II połowie Steczko sfinalizował kontrę i było już 4-1. Drame poprawił dorobek Lotnika II ładnie i celnie uderzając z dystansu. Ale Wisła dołożyła jeszcze dwa gole. Najpierw Krzysztof Przebinda okazał się szybszy od bramkarza gości, a następnie Steczko wykorzystał błąd golkipera, kompletując swój hat-trick.