Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Kraków II)

Podgórze Kraków - Liszczanka Liszki 0-4 (0-2)

0-1 Szymula 5
0-2 Cebula 25
0-3 Nowak 70
0-4 Wróblewski 87

- Chłopcy uwierzyli w siebie, zaczęli strzelać bramki. Aż szkoda, że kończy się runda jesienna - mówi Wacław Wyroba, kierownik drużyny Liszczanki.

Goście szybko objęli prowadzenie, gola w 5. minucie, z podania Mlostka, zdobył Szymula. 20 minut później było 2-0 dla Liszczanki. Cebula na raty pokonał bramkarza miejscowych. Podgórze ruszyło do ataku, ale świetnie spisywał się golkiper z Liszek - Cholewa, który wybronił ze dwie, trzy "setki".

Po przerwie krakowianie dążyli do poprawy wyniku, ale bramkę zdobyli goście. Lewą stroną akcję przeprowadził Mlostek, zagrał na 11. metr do Nowaka, a ten strzelił pod poprzeczkę. Gospodarze chcieli się choć raz odgryźć, ale im się to nie udało. Za to czwartego gola zdobyła Liszczanka. Jego autorem był Maciej Wróblewski, od wielu lat związany z klubem. Uderzył on zza szesnastki, a bramkarz Podgórza popełnił błąd i piłka po rykoszecie wpadła do siatki.