Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Kraków II)

Sędziował Tomasz Urban. Żółta kartka: Bałyszek. Widzów 150.
PROKOCIM:
Iwanowicz - Jędruch (24 Jędruch), Janicki, Łozynyk, Światowiec - Kukawski (42 Dolczak), Kucabiński, Sobótka, Bobak - Maciarz (77 Wójcik), Glina.
WISŁA: Trześniewski - Paweł Skrzypoń (88 Michalski), Buczyński, Basista, Janik - Bałyszek, Piotr Skrzypoń, Knap, Jakubowski - Kubik, Mielniczuk (80 Matysiak).

W I połowie goście całkiem dobrze sobie radzili, Paweł Skrzypoń mógł nawet zdobyć gola, ale po przerwie Prokocim mocno przycisnął. Krakowianie mieli świetną okazję w 90+2. minucie, kiedy jeden z ich zawodników główkował z 7-8 metrów, ale równie świetnie interweniował bramkarz. Chwilę wcześniej Prokocim miał jeszcze dwie "setki". Najpierw po dośrodkowaniu Wójcika Glina trafił w słupek, a Wójcik przegrał pojedynek z bramkarzem.