Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Kraków II)

Sędziowali Tomasz Piróg oraz Adam Budziński i Paweł Bagan. Żółte kartki:
Grabek Daniel - Łozynek. Widzów 100.

CEDRONKA: Krzoska - Grodnicki (78 Pałac), Daniel Grabek, Michał Grabek, Krystian Grabek, Grzegorz Grabek, Trojanowski, Daniel, Mazurkiewicz - Jarzębiński (75 Myśliwiec), Jezioro (46 Czekaj).
PROKOCIM: Iwanowicz - Kucabiński, Janicki, Bobak, Maciarz, Sobótka (66 Wójcik) - Glina (86 Włodarczyk), Łozynyk, Kukawski, Małecki, Światowiec.

Po wyrównanym meczu Prokocim wywiózł cenne punkty z Woli Radziszowskiej. Cedronce nie pomógł przeziębiony kapitan Marek Grodnicki, który wytrwał na boisku do 78 minuty. Trener Prokocimia Grzegorz Kmita ofensywnie ustawił swój młody zespół. Na uwagę zasługuje napastnik Prokocimia Artur Glina, którego rajdy siały zamieszanie w obronie gospodarzy. Pierwszą bramkę Prokocim zdobył w końcówce pierwszej połowy, kiedy podanie Kamila Kucabińskiego z lewej strony na bramkę zamienił Łukasz Małecki. Goście mogli podwyższyć wynik w 59 min, kiedy do rzutu karnego podszedł Marcin Światowiec, ale jego strzał w lewy róg wyczuł Łukarz Krzoska. Wynik na 0-2 ustalił w 68. minucie wspomniany Artur Glina, który swój rajd lewą stroną wykończył bramką.