Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Kraków II)

KS Podgórze Kraków - Lotnik II Kryspinów 1-2 (0-1)

1-2 Staniewski 79
Sędziował Paweł Kukla.
PODGÓRZE
: Bednarczyk - Drabiak (46 Kaleta), Staniewski, Seweryn, Dobranowski (46 Grabowski) - Wiater, M. Pater, Pitala, Zębala - Kostrz, G. Pater.

Podgórze, z nowym (grającym) trenerem Grzegorzem Paterem, byłym zawodnikiem Wisły, przegrało u siebie z rezerwą Lotnika Kryspinów.

Gospodarze przeprowadzili groźną akcję w 4. minucie, ale Zębalę powstrzymał bramkarz. Później oba zespoły starały się zdobyć gola, ale udało się to gościom - po błędzie Staniewskiego, który nie zdążył do piłki. Kwadrans po przerwie było 0-2, znowu autorem bramki był Wolko. Na 11 minut przed końcem Staniewski strzelił z wolnego (za faul na M. Paterze) kontaktowego gola. Próby krakowian doprowadzenia do remisu nie powiodły się.