Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > A klasa (Kraków I)

Partyzant Dojazdów - MKS Skała 2-5 (1-3)

2-4 Duda 70
2-5 Duda 75
PARTYZANT: Knap (46 Ura), Chłoń (46 Kozik), Luty, Rutka, Rudziński, Stachurski, Kubacki (46 Gruchała), Wójcik, Kawula, Mikołajczyk, Kwiecień.
SKAŁA: Domagała, Srebnicki, Wł. Katarzyński, Z. Katarzyński, Pawłowski, Karoń, Goszcz, Gumula, Depta, Duda, Błachno, Mosur.

Przez 85 z 90 minut mecz był rozgrywany na połowie gości. Skalanie przeszli na połowę Partyzanta 8-krotnie i zdołali strzelić 5 bramek. Ponadto po jednej z ich kontr piłka stanęła na linii bramkowej, a w ostatniej akcji kapitan przyjezdnych "zakiwał" się w polu karnym gospodarzy, a mógł podać do dwóch kolegów stojących na czystych pozycjach...

W skrócie ważniejsze wydarzenia spotkania:

4
Dwójkowa akcja Kwiecień - Mikołajczyk, ten ostatni zagrywa do Rudzińskiego, który strzela w poprzeczkę

6
Silny strzał Stachurskiego z 30 m wprost w bramkarza

8
Złe podanie Rutki do bramkarza, piłkę przejmuje Duda i jest 0-1

16
Ładna akcja Kawuli, który pięknym zwodem minął kilku zawodników Skały, wpadł w pole karne, minął bramkarza i strzelił koło słupka

18
Dośrodkowanie Wójcika na 5. metr do Mikołajczyka, ten z woleja uderza przy bliższym słupku, lecz na miejscu jest bramkarz Skały

29
Strata na środku boiska, piłkę przejmuje jeden z zawodników Skały, Luty go fauluje i karny

29
Katarzyński z karnego i 0-2

31
W polu karnym faulowany Wójcik, karnego wykorzystuje Mikołajczyk, jest 1-2

42
Faul Chłonia, rzut wolny, wrzucenie piłki w pole karne Partyzanta na głowę Karonia, a ten w długi róg strzela na 1-3

44
Składna akcja Skały prawą stroną, Knap lepszy od Karonia

46
Strata piłki w środku boiska przez Partyzanta, piłkę przejmuje Duda, mija całą obronę i bramkarza, strzela na pustą bramkę, po czym biegnie do ławki rezerwowych ciesząc się ze strzelonego gola; tymczasem futbolówka stanęła na linii bramkowej i gola nie było...

47
Dośrodkowanie Mikołajczyka w pole karne, tam osamotniony Rudziński strzela drugiego gola dla Partyzanta i jest 2-3

62
Gruchała posyła piłkę wzdłuż linii bramkowej, nie ma nikogo kto mógłby skierować piłkę do pustej bramki

66
Kontra Skały po źle wykonanym rzucie rożnym, po nieudanej pułapce ofsajdowej Duda sam na sam z Urą, lecz ten okazuje się lepszy od kapitana gości

70
Nieudana pułapka ofsajdowa obrońców Partyzanta, Duda mija trzech obrońców i strzela czwartego gola dla Skały, jest 2-4

73
Gruchała podaje do Wójcika, który jest na czystej pozycji, lecz piłka po drodze staje w wodzie; zamieszanie, strzał, słupek chroni bramkarza skały przed utratą bramki

74
Pierwsza składna akcja Skały prawą stroną, Duda zamiast kiwać się w polu karnym mógł podać kolegom, którzy byli na czystych pozycjach i później mieli duże pretensje do niego

75
Podanie obrońcy Skały do osamotnionego Dudy, ten wbiega w pole karne Partyzanta w asyście trzech obrońców i bramkarza, nie ma co zrobić z piłką będąc na linii końcowej, więc strzela piątego gola dla Skały i jest 2-5

Od tego momentu drużyna Skały cofnęła się na 20. metr i broniła skutecznie swojej bramki.