Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków I)

Juvenia Prandocin - LKS Niedźwiedź 4-2 (0-0)

Gole: Komenda, Puchała, Włodarczyk, samob. - Makola, S. Zwoliński
JUVENIA:
Walka - Ząbczyński, Pater, Zdeb, Bursa - Natkaniec (Popiołek), Puchała, Komenda, Dejworek - Lepiarczyk (Borgiasz), Kolano (Włodarczyk).

W pierwszej połowie Niedźwiedź zmarnował karnego (strzał w poprzeczkę). Goście nie zrazili się tym niepowodzeniem i zaraz po przerwie objęli prowadzenie. Skrzydłowy wykorzystał gapiostwo obrony i trafił w sytuacji sam na sam. W ciągu kilku minut Juvenia zdążyła wyrównać i strzelić bramkę na 2-1. Najpierw samobójem "popisał" się obrońca przyjezdnych, chwilę później Komenda wykorzystał rzut wolny po falu na Puchale. Niedźwiedź wyrównał po ogromnym zamieszaniu w polu karnym.

Gola na 3-2 zdobył Puchała uderzając z woleja po dośrodkowaniu Popiołka. Ostatnią bramkę strzelił Włodarczyk wykorzystując złe wybicie bramkarza po rzucie rożnym.

Goście, sfrustrowani takim obrotem sprawy, kończyli spotkanie w ósemkę, a wszystkie drugie żółte kartki wykluczające z gry dostawali za kłótnie z sędziami. Zawodnicy z Niedźwiedzia mieli pretensje do arbitrów za te kary, uważając, że tylko jedna z nich była słuszna. Uważali też, że sędzia pomógł miejscowym przy ich trzecim golu.