Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Kraków I)

Grzegórzecki Kraków - Bibiczanka Bibice 5-2 (3-2)

3-2 Zawrzykraj (karny)
4-2 Fryc (karny)
5-2 Bargieł

Grzegórzecki sprawił niespodziankę pokonując wysoko lidera - Bibiczankę.

Gospodarze już po dwóch kwadransach prowadzili 3-0! Pierwszy gol padł po stałym fragmencie. Wrzuconą z boku piłkę głową musnął Fryc, a Kwiecień dobił do pustej bramki. Podwyższył Fryc z karnego podyktowanego za zagranie ręką. Trzeci gol został zdobyty z kontry, Bargieł dostał piłkę na "długi" słupek i sfinalizował akcję.

Przy stanie 3-0 goście dostali dwie czerwone kartki (w 32. i 33. minucie), jedną w konsekwencji dwóch żółtych, a drugą za kopnięcie przeciwnika. Mimo to w dziewiątkę Bibiczanka zdobyła dwa gole i była blisko wyrównania! Pierwszego strzelił Ścigalski, który z 16 m uderzył płasko, dołem, po "długim". Drugiego Zawrzykraj - z karnego za rękę.

Po przerwie Grzegórzecki wykorzystał przewagę liczebną i dołożył dwie bramki. Na 4-2 podwyższył Fryc z kolejnego karnego, tym razem za faul na Dańcu. Wynik ustalił Bargieł, który po nieudanej w wykonaniu gości pułapce ofsajdowej wykorzystał sytuację "sam na sam".

- Cieszymy się z tego zwycięstwa, ale z drugiej strony mam pretensje do zawodników o to, że w drugiej połowie za bardzo się "napalali" i w efekcie padły tylko dwie bramki dla nas. A mogło ich być znacznie więcej!
- stwierdził Grzegorz Ostapczuk, trener Grzegórzeckiego.