Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Chrzanów)
Nie zabrakło emocji

Nadwiślanka Okleśna - SPRiN Regulice 2-3 (1-2)

0-1 Turek 18 (karny)
0-2 Ł. Kopeć 27
1-2 Stark 42
2-2 Kocięda 70
2-3 Czech 87
NADWIŚLANKA:
Lis – Chlewicki (70 P. Cichoń), Jakubik, Rożnawski, Noworyta – Jochymek, Wojtoń, Przejczowski, Giermek (46 R. Skwarczyński) – Stark, P. Skwarczyński (46 Kocięda).
REGULICE: D. Cichoń – Ślis, Matusik, Warzecha, Starzykiewicz – Ciołek, Kadłuczka, Celej, Kopeć (80 Czech) – Mamoń (60 Zastawnik), Turek.

Derby wywołały sporo emocji i jak na mecz tego typu przystało, nie zabrakło ciekawych akcji i dramaturgii.

Od początku do ataków ruszyli goście, grając mocnym pressingiem, próbowali narzucić swoje warunki. Dobrze ułożyło się im to spotkanie, po ładnej akcji Ślisa z Kopciem Turek był faulowany przez byłego zawodnika Regulic Rożnawskiego i arbiter nie wahał się wskazać na 11. metr. Sam poszkodowany wykonał karnego i goście prowadzili. Cofnęli się, czekając na ataki miejscowych. W 27. minucie po akcji prawą stroną Ciołek zagrał do Turka, ten głową odegrał piłkę na drugi słupek, a zamykający akcję Kopeć z 7 m trafił do bramki. Gospodarze odpowiedzieli golem, wykorzystując nieporozumienie Matusika i D. Cichonia.

W 65. minucie w poprzeczkę trafił Celej, a nadbiegający Zastawnik minął się z piłką. Do remisu
doprowadził Kocięda. Ostatnie słowo należało do przyjezdnych – w 87. minucie dogranie z prawej strony przepuścił Turek, a Czech uderzył z 7 m do bramki.

Gazeta Krakowska

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty