11-1 Bartnik 87

Mecz odbył się 30.04.2011.
VICTORIA: Kapusta - Damian Dudek, Jawień, M. Knapik (62 Bartnik), R. Tataruch, M. Klita, Kwoka (35 Kanclerz), M. Wosik, Dominik Dudek (55 Benmohad), Ryszka, Podgórski (59 T. Wosik).
UNIA: Głownia - Bogdan, Romański (46 Karpiński), Miziołek, G. Krzysiak, Kulawik, D. Krzysiak, Szpunar, Bachowski, Kapusta (55 Kosowski), Paw.

Victoria Zalas w meczu z Unią Kwaczała jako jedyna drużyna do tej pory w tym sezonie A klasy chrzanowskiej uzyskała dwucyfrowy wynik.

Bardzo udany debiut w ekipie gospodarzy zaliczył najmłodszy w drużynie Dominik Dudek. Strzelił on jedną z bramek oraz zaliczył asystę przy samobójczym trafieniu Bogdana.

Wielkie strzelanie rozpoczęło się już od pierwszej akcji Victorii. Po wybiciu piłki przez Kapustę nadarzyła się okazja dla Podgórskiego, jednak bramkarz gości wybił futbolówkę pięścią przed siebie, przejął ją Ryszka i skierował do pustej bramki. Kolejny gol była zasługą Dominika Dudka, który po akcji prawą stroną wszedł z piłką w stronę środka i podał na 5. metr. Bogdan próbował ją wybijać, jednak efektem była bramka samobójcza na 2-0. Kolejne minuty meczu to powiększająca się przewaga gospodarzy, która zaowocowała wieloma sytuacjami bramkowymi. Przed przerwą Victoria wykorzystała dwie sytuacje - w 40. minucie po indywidualnej akcji strzałem w krótki róg Dominik Dudek podwyższył na 3-0, a 2 minuty później po podaniu Podgórskiego Michał Wosik strzałem głową przelobował Głownię.

Druga połowa była przypieczętowaniem dużej przewagi gospodarzy. Pierwszą bramkę w tej części spotkania uzyskał Ryszka w 53. minucie. Po kilku niewykorzystanych sytuacjach w pierwszej połowie, dopiero na chwilę przed opuszczeniem boiska swoją cegiełkę dołożył również Podgórski, wykorzystując błąd bramkarza i wbijając piłkę do pustej bramki z najbliższej odległości. W 62. minucie spotkania na 7-0 podwyższył Kanclerz.

Bramkę honorową goście uzyskali w 72. minucie za sprawą akcji Kulawika lewą stroną boiska - nastąpił strzał w długi róg i było 7-1.

Między 81. a 87. minutą Victoria strzeliła 4 bramki. Trafienia zaliczali - dwukrotnie Benmohad, Jawień oraz Bartnik, bardzo ładnym strzałem głową, po centrze Benmohada.