Strona główna > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Serie A
Włochy: Roma wygrywa w dokończonym meczu2011-02-23 21:11:00

30 stycznia br. spotkanie 22. kolejki Serie A pomiędzy Bologną i AS Roma trwało niewiele dłużej niż kwadrans. Zostało przerwane w 17 minucie z powodu obfitych opadów śniegu i dzisiaj dokończone.

Wygrała AS Roma 1-0 i jest to pierwsze zwycięstwo pod wodzą nowego szkoleniowca - Vincenzo Montelli, który przed kilkoma dniami zastąpił Claudio Ranieriego. Jedyną bramkę w tym spotkaniu, na wagę trzech punktów dla stołecznego klubu, zdobył Daniele De Rossi. Rzymianie awansowali w tabeli na szóste miejsce.

Bologna - AS Roma 0-1 (0-1)

0-1 de Rossi 45

BOLOGNA: Viviano - Casarini, Cherubin, Esposito, Rubin (83 Morleo) - Mutarelli (71 Siligardi), Mudingayi, della Rocca - Ramirez - Meggiorini (70 Paponi), di Vaio. Trener: Malesani.

AS ROMA: Doni - Cassetti, Mexes, N. Burdisso, Riise - Pizarro, de Rossi - Ro. Taddei, Simplicio (79 Brighi), Vucinić (83 Menez) - Borriello (73 Totti). Trener: Montella.