Strona główna > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Serie A
Boruc pokonany dwa razy
16.02.2011 20:42 -

W zaległym meczu włoskiej Serie A Fiorentina przegrała z Interem Mediolan 1-2. Artur Boruc został pokonany dwukrotnie - zaraz na początku przez... swego kolegę z drużyny, a w II połowie przez kończącego akcję "nerazzurrich" Pazziniego.

więcej »
Włochy: Boruc puścił dwa gole, ale wygrywa
13.02.2011 14:55 -

W pierwszym niedzielnym meczu włoskiej Serie A doszło do spotkania US Palermo  Fiorentina. Wygrali goście 4-2, Artur Boruc puścił dwa gole, ale "Viola" ma powody do radości, bowiem to pierwszy wyjazdowy komplet punktów w tym sezonie!

więcej »
Włochy: AC Milan dostał zadyszki
06.02.2011 17:28 -

Piłkarze AC Milanu wyraźnie dostali zadyszki, bowiem w drugim kolejnym meczu ligowym zanotowali remis. To sprawia, że po 24. kolejkach Napoli ma już zaledwie  trzy punkty straty do mediolańczyków.

więcej »
Serie A: Inter wygrał z Bari
03.02.2011 22:54 -
więcej »
WŁOCHY: Boruc uratował Fiorentinę
02.02.2011 23:04 -

Fiorentina pokonała Genoę 1-0 w meczu o mistrzostwo Serie A. Goście byli groźniejsi w ofensywie, ale Artur Boruc zachował czyste konto. Zwycięskiego gola dla "Fiołków" zdobył głową Mario Santana.

więcej »
WŁOCHY: Remis lidera
01.02.2011 22:49 -

Lider włoskiej Serie A, AC Milan, zremisował w meczu na szczycie z trzecim w tabeli Lazio 0-0.

więcej »
Włochy: W Bolonii przegrali ze śniegiem
30.01.2011 17:31 - AnGo

Niedzielne spotkanie włoskiej Serie A pomiędzy  Bologną i AS Romą rozpoczęło się z 10-minutowym poślizgiem, bowiem służby techniczne usuwały śnieg i malowały linie na czerwono. Niewiele to pomogło, opady nie słabły i arbiter po konsultacji z kapitanami przerwał mecz po 16 minutach.

więcej »
Włochy: Boruca uratowała poprzeczka
23.01.2011 18:49 -

W 21. kolejce włoskiej Serie A zanotowano sporo niespodzianek. O największą postarała się Bologna, która pokonała walczące o mistrzostwo Lazio Rzym 3-1. Fiorentina z Arturem Borucem nie zdołała wygrać ze słabiutkim Lecce.

więcej »
Włochy: Roma awansowała na drugie miejsce
22.01.2011 23:03 -

W sobotnim meczu Serie A AS Roma wygrała z Cagliari 3-0 i awansowała na drugie miejsce w tabeli. Także w pozostałych dwóch spotkaniach wygrywali gospodarze.

więcej »
Włochy: Czyste konto Boruca (wideo)
15.01.2011 20:44 -

Wicelider włoskiej Serie A - Napoli - podejmował Fiorentinę i ku wielkiemu rozczarowaniu miejscowych kibiców bezbramkowo zremisował. Nie wykorzystał okazji AC Milan, który w niedzielny wieczór  także zremisował ze słabiutkim Lecce.