Strona główna > Piłka nożna
Remis Słoników z płockim beniaminkiem2016-09-24 08:57:00

W 10. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisował z beniaminkiem, Wisłą Płock 0-0.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock 0-0

Sędziował Daniel Stefański (Bydgoszcz). Żółta kartka: Jovanovic (BBT). Widzów 3851.

BBT: Pilarz - Fryc, Osyra, Putiwcew, Guilherme - Gergel, Babiarz, Kupczak, Jovanovic (67 Nowak), Pleva (60 Stefanik) - Gutkovskis (76 Kędziora),

WISŁA: Kiełpin - Stefańczyk, Szymiński, Bożic, Stępiński - Rogalski, Furman - Wlazło, Krivets (70 Iliev), Merebashvili (62 Reca) - Kante.

Początkowo przewagę uzyskali goście i w 3. minucie mogli objąć prowadzenie. Po wrzutce z kornera Wlazło główkował w słupek. Później inicjatywę przejęli miejscowi. W 23. minucie, po dośrodkowaniu Fryca z prawej strony, doskonałej okazji nie wykorzystał Gutkovskis. Po jego "główce" z 5 m piłka przeleciała obok słupka. W 34. minucie strzelał Gergel, lecz Kiełpin zachował czujność.

W 60. minucie świetną szansę miała Wisła. Po centrze Stępińskiego Kante główkował z 4 m w poprzeczkę. W odpowiedzi uderzał w 67. minucie Nowak, lecz świetnie spisał się golkiper rywali. W 85. minucie nienajlepiej interweniował Pilarz, ale okazji nie wykorzystał Wlazło.

W 86. minucie gospodarze wyprowadzili znakomitą kontrę. W finalnej fazie Nowak podał na czystą pozycję do Babiarza, lecz ten strzelił w boczną siatkę...