Strona główna > MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
Adam Sokołowski ma już ćwierć setki tytułów mistrza Polski!
28.04.2022 22:59 - RK

Adam Sokołowski, 70-letni notariusz z Kluczborka, został po raz 25. mistrzem Polski kibiców sportowych!!! Fenomenalną wiedzą, pamięcią i formą imponuje niezmiennie i permanentnie. Jest nie do pokonania. Podczas 45. MP w Dzierżoniowie zdobył 145 punktów na 150 możliwych, wyprzedzając drugiego w klasyfikacji o punktów 16.

więcej »
XLV Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Dzierżoniów 2022. Finaliści już znani
22.03.2022 16:32 -

Znani są już uczestnicy szerokiego finału XLV Mistrzostw Polski Kibiców Sportowych. Decydująca rozgrywka odbędzie się najprawdopodobniej 23 kwietnia br. w Dzierżoniowie.

więcej »
XLV Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Dzierżoniów 2022
12.03.2022 23:00 -

11 marca wystartowały XLV Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych. Zamieszczamy poniżej regulamin dorocznego konkursu, a także pytania eliminacyjne, na które należy odpowiedzieć do 20 marca br. Finały planowane są na 23 kwietnia w Dzierżoniowie.

więcej »
Puchar Polski dla kolekcjonera pucharów Adama Sokołowskiego
31.12.2021 14:12 - RK

Adam Sokołowski dopisał do swej wspaniałej księgi zwycięstw kolejny sukces. W przeprowadzonym w Darłówku konkursie wiedzy OMNIBUS SPORTOWY zdobył Puchar Polski Kibiców.

więcej »
Adam Sokołowski liderem PANTEONU znawców historii sportu olimpijskiego (FOTO)
03.11.2021 23:55 -

W Racocie k. Poznania, podczas finału konkursu "Polski Sport Olimpijski 1920-2020", wybrany został PANTEON wybitnych znawców wiedzy o historii sportu olimpijskiego. Zdecydowanym liderem wyróżnionej dziesiątki jest Adam Sokołowski, 69-letni notariusz z Kluczborka.

więcej »
KONKURS OLIMPIJSKI: Finał 23 października w Racocie
09.10.2021 23:16 -

Znani są już wszyscy finaliści ogólnopolskiego KONKURSU OLIMPIJSKIEGO. Finał odbędzie się 23 października w Racocie.

więcej »
Ogólnopolski Konkurs Olimpijski - pytania
31.08.2021 23:15 -

STOWARZYSZENIE „SUPER KIBIC” W DZIERŻONIOWIE, w uzgodnieniu i współpracy z Komisją Edukacji i Kultury Polskiego Komitetu Olimpijskiego, organizuje KONKURS OLIMPIJSKI: Wybitni Znawcy Wiedzy o Polskim Sporcie Olimpijskim.

więcej »
Arcymistrz kibiców Adam Sokołowski: Miało być 707 widokówek z Tokio, będą z Paryża...
25.07.2021 11:34 -

Adam Sokołowski, notariusz z Kluczborka, od wielu lat nokautuje rywali: w tym roku został po raz 24. mistrzem Polski kibiców sportowych. A niedawno zwyciężył w porywającym stylu w cyklu turniejów wiedzy "Omnibus sportowy" odbywającym się w Darłówku.

więcej »
Mistrz Adam Sokołowski omnibusem
26.06.2021 07:27 -

Adam Sokołowski, notariusz z Kluczborka, zdominował cykl konkursów wiedzy sportowej "Omnibus Sportowy", organizowany w Darłowie. 24-krotny mistrz Polski kibiców uzyskał ponad 100 punktów przewagi nad drugim w klasyfikacji i prawie 200 nad trzecim.

więcej »
Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych: 55 pytań i odpowiedzi
27.05.2021 18:07 -

W Dzierżoniowie odbyły się 44. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych. Finaliści odpowiadali na 55 pytań (w czterech zestawach), do zdobycia było łącznie 150 punktów.