Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Materiały filmowe
Bartoszek: Wszystko jest możliwe (FILM)2018-02-10 19:20:00

Ostatni etap przygotowań, cele stawiane przed zespołem i spotkanie z Koroną Kielce – o tym m.in. podczas konferencji prasowej mówił szkoleniowiec „Słoni” Maciej Bartoszek.


Trener przekonywał, że dyspozycja Bruk-Betu Termaliki jest coraz lepsza. - Z każdym dniem idzie do góry. Widoczne to było m.in. podczas dzisiejszego treningu. Wszystko idzie zgodnie z planem. W okresie przygotowawczym zrealizowaliśmy nasze założenia. Pracowaliśmy mocno nad siłą, dynamiką i wytrzymałością. Dużą uwagę skupialiśmy nad organizacją gry. Na rynku transferowym byliśmy aktywni. Przeprowadziliśmy ciekawe ruchy kadrowe. Wzmocniliśmy m.in. defensywę, żeby jeszcze ją uszczelnić. Chociaż trzeba zaznaczyć, że zawodnicy, którzy dołączyli do nas później potrzebują trochę więcej czasu, żeby się wkomponowali - mówił trener Bartoszek.


Szkoleniowiec mówił również o celach, stawianych przed zespołem. – Zawsze trzeba stawiać sobie ambitne zadania. Jeżeli będziemy mierzyli wysoko, to lepiej dla nas. Wszystko jest możliwe. Nie będzie łatwo. Runda rewanżowa zawsze jest trudniejsza – twierdził.


Wiosenne zmagania Bruk-Bet Termalica rozpocznie od spotkania z Koroną Kielce. To klub, w którym w poprzednim sezonie pracował Maciej Bartoszek. – Sentymenty trzeba odłożyć na bok. Ten mecz jest dla mnie jak każdy inny. W nim walczymy o punkty. Musimy ich szukać – dodaje trener.


Po zimowych transferach rywalizacja o miejsce w składzie Bruk-Betu Termaliki jest coraz ciekawsza. Dotyczy to również m.in. pozycji bramkarza. – W sparingach spotkania zaczynał Dariusz Trela. Jan Mucha ze względu na uraz miał trochę pecha. To spowodowało, że jego okres przygotowawczy był zaburzony. Doskonale wiemy, jaką przedstawia wartość. Chociaż trzeba przyznać, że teraz rywalizacja między słupkami jest ciekawsza – dodawał opiekun „Słoni”.


termalica.brukbet.com


Zobacz konferencję prasową z udziałem trenera Macieja Bartoszka i Samuela Stefanika (BRUK-BET TERMALICA TV)
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty