Strona główna > Koszykówka
Wygrana koszykarek Wisły na początek sezonu2013-09-28 21:02:00

W meczu inaugurującym rozgrywki Basket Ligi Kobiet w sezonie 2013/2014 koszykarki Wisły Can-Pack Kraków pokonały Widzew Łódź 85-60.

Wisła Can-Pack Kraków - Widzew Łódź 85-60 (29-12, 19-17, 21-14, 16-17)

WISŁA: Justyna Żurowska 17, Katarzyna Krężel 16, Agnieszka Szott-Hejmej 15, Cristina Ouvina 13, Zane Tamane 10, Marta Jujka 8, Paulina Pawlak 4, Karolina Fiejdasz 0, Joanna Czarnecka 2.

WIDZEW: Olivia Tomiałowicz 23, Tynikki Crook 10, Paulina Rozwadowska 9, Alicja Bednarek 8,  Aleksandra Dziwińska 2, Magdalena Rzeźnik 5, Wiktoria Zapart 2, Daria Dziwulska 1, Aleksandra Pawlak 0, Martyna Lasowska 0.

Sobotnie spotkanie koszykarki Wisły Can-Pack Kraków rozpoczęły piątką: Cristina Ouvina, Justyna Żurowska, Zane Tamane, Katarzyna Krężel, Agnieszka Szott-Hejmej. Pierwsze punkty w sezonie 2013/14 dla Białej Gwiazdy zdobyła z linii rzutów wolnych Justyna Żurowska. Po 10 minutach drużyna prowadzona przez trenera Stefana Svitka prowadziła 29-12. Do przerwy było 48-29, po III kwarcie 69-43, a skończyło się wynikiem 85-60.

Kolejny mecz krakowiankia rozegrają 5 października o godz. 16 w Gorzowie Wielkopolskim. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi telewizja Sportklub.