Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Koszykówka > I liga mężczyzn > Wiadokosci I liga mężczyzn
I LIGA KOSZYKARZY: wyniki, relacje, tabela, terminarz2010-04-07 20:22:00

Terminarz I ligi koszykarzy

Zestaw par play off


Zastal Zielona Góra - Sokół Łańcut 87-54 (25-16, 24-16, 17-7, 21-15)

31 marca: Sokół - Zastal


Siarka Tarnobrzeg - Znicz Basket Pruszków 70-58 (25-12, 18-16, 12-17, 15-13)

1 kwietnia: Znicz Basket - Siarka


MKS Dąbrowa Górnicza - Spójnia Stargard Szczeciński 87-77 (28-20, 20-14, 20-19, 19-24)

31 marca: Spójnia - MKS Dąbrowa Górnicza


Big Star Tychy - ŁKS Łódź 93-77 (18-21, 17-19, 28-22, 30-15)

31 marca: ŁKS Łódź - Big Star Tychy


Play-off: Gra do dwóch zwycięstw. Drużyna wyżej notowana w tabeli posiada atut własnego boiska. Zwycięzca awansuje do półfinałów, w których stawką będzie awans do ekstraklasy. Druga runda play-off zaplanowana jest na 10, 14 i ewentualnie 17 kwietnia, która także rozgrywana będzie do dwóch zwycięstw. Przegrani pierwszej rundy kończą sezon.

 

Zestaw par play out

Start Lublin - AZS AWF Katowice 68-69 (22-23, 17-14, 12-11, 17-21)

31 marca: AZS AWF Katowice - Start


Asseco Prokom II Gdynia - Sudety Jelenia Góra 109-102 (29-21, 17-27, 20-28, 28-18, d. 15-8)

31 marca: Sudety - Asseco Prokom II Gdynia


Żubry Białystok - AZS Politechnika Warszawska 91-68 (24-21, 20-15, 22-25, 25-7)

31 marca: AZS Politechnika - Żubry


Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno - Górnik Wałbrzych 76-77 (24-19, 19-9, 17-27, 16-22)

Górnik Wałbrzych - Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno 73-77 (16-19, 15-17, 15-26, 27-15)

Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno - Victoria Górnik Wałbrzych 69-70 (20-20, 14-13, 14-16, 21-21)

 

MOSiR Krosno spadł do II ligi.

 

ZOBACZ TABELĘ I LIGI KOSZYKARZY

1. kolejka - 3 października 2009

Siarka Tarnobrzeg - Big Star Tychy 87-85 (19-28, 27-14, 26-21, 15-22)
Start Lublin - Sokół Łańcut 69-76 (14-14, 12-19, 24-24, 19-19)

MKS Dąbrowa Górnicza - MOSiR Krosno 50-44 (18-10, 12-9, 13-17, 7-8)

ŁKS Łódź - Sudety Jelenia Góra 74-86

AZS Politechnika Warszawska - Górnik Wałbrzych 67-57
Zastal Zielona Góra - Znicz Basket Pruszków 59-75

Spójnia Stargard Szczeciński - Żubry Białystok 101-65

AZS AWF Katowice - Asseco Prokom II Gdynia 76-73

2. kolejka - 10 października (16 stycznia)

MOSIR Krosno - AZS Politechnika Warszawa 89-75 (25-19, 23-20, 23-22, 18-14)

Sokół Łańcut - Siarka Tarnobrzeg 81-74 (25-16, 18-18, 22-20, 16-20)

AZS AWF Katowice - Spójnia Stargard Szczeciński 78-87

Żubry Białystok - Zastal Zielona Góra 58-84

Sudety Jelenia Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 71-81

Asseco Prokom II Gdynia - Big Star Tychy 75-81

Znicz Basket Pruszków - ŁKS Łódź  78-74
Górnik Wałbrzych - Start Lublin 58-83

 

3. kolejka - 14 października (20 stycznia)

Big Star Tychy - Sokół Łańcut 68-75 (17-21, 21-14, 6-22, 24-18)

Siarka Tarnobrzeg - Górnik Wałbrzych 82-67 (25-12,14-15,23-24,20-16)

Start Lublin - MOSiR Krosno 71-62 (20-18, 16-16, 12-17, 23-11)

MKS Dąbrowa Górnicza - Znicz Basket Pruszków 86-76

ŁKS Łódź - Żubry Białystok - 101-60

AZS Politechnika Warszawska - Sudety Jelenia Góra 79-81

Zastal Zielona Góra - AZS AWF Katowice 75-58

Spójnia Stargard Szczeciński - Asseco Prokom II Gdynia 77-68

 

4. kolejka - 21 października

Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno - Siarka Tarnobrzeg 57-76 (12-21, 11-22, 19-19, 15-14)

Asseco Prokom II Gdynia - Sokół Łańcut 102-98 po dogrywce (16-24, 22-17, 30-22, 16-21, 18-14)

Spójnia Stargard Szczeciński - Zastal Zielona Góra 82-89 po dogrywce (19-19, 17-15, 13-19, 24-20, 9-16)
AZS AWF Katowice - ŁKS Łódź 74-85

Żubry Białystok - MKS Dąbrowa Górnicza 80-91 (31-20, 22-32, 14-11, 13-28)

Znicz Basket Pruszków - AZS Politechnika Warszawska 91-75 (23-19, 21-21, 23-18, 24-17)
Sudety Jelenia Góra - Start Lublin 67-64 (18-19, 15-20, 19-13, 15-12)
Górnik Wałbrzych - Big Star Tychy 81-91 (20-21, 18-21, 25-20, 18-29)


5. kolejka - 24 października

Sokół Łańcut - Górnik Wałbrzych 72-66 (17-21, 21-11, 21-17, 13-17)

Big Star Tychy - MOSiR Krosno 72-59 (17-13, 11-12, 24-19, 20-15)

Siarka Tarnobrzeg - Sudety Jelenia Góra 78-71 (19-21, 28-16, 17-15, 14-19)
Start Lublin - Znicz Basket Pruszków 67-62
AZS Politechnika Warszawska - Żubry Białystok 76-65
AZS AWF Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 85-88
ŁKS Łódź - Spójnia Stargard Szczeciński 80-83

Zastal Zielona Góra - Asseco Prokom II Gdynia 80-59

 

6. kolejka - 28 października

Znicz Basket Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 63-68 (15-22, 13-10, 24-18, 11-18)
MOSiR Krosno - Sokół Łańcut 69-64 po dogrywce
Zastal Zielona Góra - ŁKS Łódź 58-53
Spójnia Stargard Szczeciński - MKS Dąbrowa Górnicza 62-74
AZS AWF Katowice - Politechnika Warszawska 81-89
Żubry Białystok - Start Lublin 68-83
Sudety Jelenia Góra - Big Star Tychy 65-71
Asseco Prokom II Gdynia - Górnik Wałbrzych 118-114 po dogrywce (24-30, 32-21, 27-21, 17-28, 18-14)

7. kolejka - 7 listopada

Górnik Wałbrzych - MOSiR Krosno 56-86 (15-16, 14-20, 18-29, 9-21)
Sokół Łańcut - Sudety Jelenia Góra 102-86 (24-13, 18-24, 31-25, 29-24)
Siarka Tarnobrzeg - Żubry Białystok 96-69 (27-16, 28-15, 26-18, 15-20)

Big Star Tychy - Znicz Basket Pruszków 94-81
Start Lublin - AZS AWF Katowice 87-82 (21-26, 19-21, 27-21, 20-14)
Politechnika Warszawska - Spójnia Stargard Szczeciński 79-81 (26-27, 20-16, 12-22, 21-16)
MKS Dąbrowa Górnicza - Zastal Zielona Góra 86-60
ŁKS Łódź - Asseco Prokom II Gdynia 87-68


8. kolejka - 11 listopada

AZS AWF Katowice - Siarka Tarnobrzeg 65-69 (17-26, 19-7, 16-17, 13-19)
Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków 64-55 (18-19, 10-21, 24-11, 12-4)
Asseco Prokom II Gdynia - MOSiR Krosno 88-64 (17-24, 31-14, 22-11, 18-15)
ŁKS Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 74-61
Zastal Zielona Góra - Politechnika Warszawska 90-85 (28-15, 20-16, 27-20, 15-34)
Spójnia Stargard Szczeciński - Start Lublin 69-62
Żubry Białystok - Big Star Tychy 74-66 (15-17, 17-20, 20-11, 22-18)
Sudety Jelenia Góra - Górnik Wałbrzych 82-74 (20-21, 20-20, 21-15, 21-18)

9. kolejka - 18 listopada

Sokół Łańcut - Żubry Białystok 91-80 (27-20, 17-21, 24-22, 23-17)

Siarka Tarnobrzeg - Spójnia Stargard Szczeciński 72-67 (17-14, 14-16, 18-13, 23-24)

MOSiR Krosno - Sudety Jelenia Góra 89-39 (25-10, 11-13, 24-9, 29-7)

Górnik Wałbrzych - Znicz Basket Pruszków 100-89 (23-22, 27-18, 20-26, 30-23)
Big Star Tychy - AZS AWF Katowice 91-78 (23-20, 26-21, 21-23, 21-14)
Start Lublin - Zastal Zielona Góra 72-89 (22-26, 23-14, 10-22, 17-27)
Politechnika Warszawska - ŁKS Łódź 82-71 (26-20, 15-17, 27-14, 14-20)
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Prokom II Gdynia 77-60 (17-17, 17-11, 2-:15, 20-17)

10. kolejka - 21 listopada

Zastal Zielona Góra - Siarka Tarnobrzeg 56-51 (9-14, 13-12, 13-15, 21-10)
AZS AWF Katowice - Sokół Łańcut 67-63 (14-10, 17-16, 17-24, 19-13)
Znicz Basket Pruszków - Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno 77-79 po dogrywce (18-22, 28-11, 13-16, 8-18, 10-6)
MKS Dąbrowa Górnicza - Politechnika Warszawska 96-87 po dogrywce (28-23, 20-23, 27-22, 8-15, 13-4)
ŁKS Łódź - Start Lublin 80-56 (23-9, 18-14, 22-18, 17-15)

Spójnia Stargard Szczeciński - Big Star Tychy 70-69 (18-17, 21-16, 19-23, 12-13)
Żubry Białystok - Górnik Wałbrzych 93-85 (16-22, 17-18, 25-24, 35-21)
Asseco Prokom II Gdynia - Sudety Jelenia Góra 91-70 (20-21, 21-13, 30-25, 20-11)

11. kolejka - 25 listopada

MOSiR Krosno - Żubry Białystok 59-95 (11-22, 21-28, 14-25, 13-20)

 

Sokół Łańcut - Spójnia Stargard Szczeciński 73-65 (21-18, 19-16, 9-18, 24-13)

 

Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łódź 70-78 (10-14, 21-19, 12-27, 27-18)

 

Sudety Jelenia Góra - Znicz Basket Pruszków 62-65 (15-9, 11-18, 21-19, 15-19)

 

Górnik Wałbrzych - AZS AWF Katowice 80-67 (19-12, 22-13, 12-22, 27-20)

 

Big Star Tychy - Zastal Zielona Góra 73-70

 

Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 59-69 (18-12, 17-25, 8-12, 16-20)

 

Politechnika Warszawska - Asseco Prokom II Gdynia 68-79 (10-22, 21-18, 19-18, 18-21)

12. kolejka - 28 listopada

MKS Dąbrowa Górnicza - Siarka Tarnobrzeg 70-62 (18-13, 13-22, 20-8, 19-19)

 

Intermarche Zastal Zielona Góra - Sokół Łańcut 81-73 (18-19, 22-12, 22-20, 19-22)

 

AZS AWF Katowice - MOSiR Krosno 67-82 (17-23, 13-16, 18-19, 19-24)

 

ŁKS Łódź - Big Star Tychy 74-54 (14-15, 24-16, 20-10, 16-13)

 

Spójnia Stargard Szczeciński - Górnik Wałbrzych 82-62 (28-19, 15-21, 10-4, 29-18)

 

Żubry Białystok - Sudety Jelenia Góra 80-73 (30-14, 18-16, 16-17, 16-26)

 

Asseco Prokom II Gdynia - Znicz Basket Pruszków 100-89 (21-25, 36-10, 23-34, 20-20)

 

Politechnika Warszawska - Start Lublin 64-60 (15-13, 15-15, 15-20, 19-12)

 

13. kolejka - 5 grudnia

MOSiR Krosno - Spójnia Stargard Szczeciński 77-73 (17-10, 25-17, 18-27, 17-19)


Sokół Łańcut - ŁKS Łódź 79-71 (21-14, 18-15, 19-22, 21-20)


Siarka Tarnobrzeg - Politechnika Warszawska 80-68 (21-19, 16-22, 25-11, 18-16)


Start Lublin - Asseco Prokom II Gdynia 80-63 (25-22, 14-13, 21-18, 20-10)


Znicz Basket Pruszków - Żubry Białystok 78-77 (23-21, 12-17, 25-14, 18-25)


Sudety Jelenia Góra - AZS AWF Katowice 47-72 (15-20, 13-21, 7-9, 12-22)


Górnik Wałbrzych - Zastal Zielona Góra 75-87 (22-23, 16-27, 17-20, 20-17)


Big Star Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 87-76 (21-23, 24-20, 21-15, 21-18)


14. kolejka - 12 grudnia

Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 83-84 (20-23, 24-18, 26-21, 13-22)

 

Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza 62-77 (20-17, 13-23, 15-18, 14-19)

 

Intermarche Zastal Zielona Góra - MOSiR Krosno 86-64 (16-12, 20-13, 24-22, 26-17)

 

Politechnika Warszawska - Big Star Tychy 56-74 (20-22, 11-18, 7-11, 18-23)

 

ŁKS Łódź - Górnik Wałbrzych 92-71 (22-11, 16-19, 28-17, 26-24)

 

Spójnia Stargard Szczeciński - Sudety Jelenia Góra 78-55 (20-11, 13-14, 18-11, 27-19)

 

AZS AWF Katowice - Znicz Basket Pruszków 74-83 (20-26, 20-21, 14-24, 20-12)

 

Asseco Prokom II Gdynia - Żubry Białystok 95-97 (19-28, 26-22, 26-28, 24-19)

15. kolejka - 19 grudnia

MOSiR Krosno - ŁKS Sphinx Petrolinvest Łódź 72-73 (22-17, 16-12, 21-24, 13-20)

Sokół Łańcut - AZS Politechnika Warszawska 85-79 (9-23, 21-11, 22-25, 33-20)

 

Siarka Tarnobrzeg - Asseco Prokom II Gdynia 20-0 walkower

 

Żubry Białystok - AZS AWF Katowice 89-78 (28-23, 26-18, 20-23, 15-14)

 

Znicz Basket Pruszków - Spójnia Stargard Szczeciński 63-84 (16-22, 20-24, 12-17, 15-21)

 

Sudety Jelenia Góra - Zastal Zielona Góra 80-86 po dogrywce (17-15, 20-13, 19-29, 16-15, 8-14)

 

Górnik Wałbrzych - MKS Dąbrowa Górnicza 69-99 (12-20, 21-19, 19-26, 17-34)

 

Big Star Tychy - Start Lublin 77-74 (12-24, 16-18, 27-14, 22-18)

16. kolejka - 9-10 stycznia

Sokół Łańcut - Start Lublin 72-59 (26-14, 17-14, 14-21, 15-10)


Big Star Tychy - Siarka Tarnobrzeg 83-78 (12-28, 19-19, 24-15, 28-16)


MOSiR Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza 49-67 (21-21, 12-12, 10-19, 6-15)


Asseco Prokom II Gdynia - AZS AWF Katowice 94-59 (17-13, 24-15, 35-9, 18-22)


Żubry Białystok - Spójnia Stargard Szczeciński 69-91 (16-24, 24-22, 6-16, 23-29)


Znicz Basket Pruszków - Zastal Zielona Góra 71-78 (24-15, 18-12, 13-21, 16-30)


Sudety Jelenia Góra - ŁKS Łódź 61-85 (15-21, 18-19, 12-24, 16-21)


Górnik Wałbrzych - Politechnika Warszawska 101-100 (23-20, 18-28, 33-22, 27-30)

17. kolejka - 16-17 stycznia

Siarka Tarnobrzeg - Sokół Łańcut 80-50 (18-12, 20-8, 27-12, 15-18)


Tempcold AZS Politechnika Warszawa -  MOSiR Krosno 70-72 (20-16, 12-19, 21-19, 17-18)


Big Star Tychy - Asseco Prokom II Gdynia 89-81 (23-29, 23-15, 29-15, 14-22)


Start Lublin - Górnik Wałbrzych 94-76 (27-10, 18-18, 31-21, 18-27)


MKS Dąbrowa Górnicza - Sudety Jelenia Góra 100-67 (24-16, 26-13, 24-24, 26-14)


ŁKS Łódź - Znicz Basket Pruszków 88-82 (21-20, 22-22, 16-20, 29-20)


Zastal Zielona Góra - Żubry Białystok 58-63 (19-19, 16-17, 13-14, 10-13)


Spójnia Stargard Szczeciński - AZS AWF Katowice 69-64 (20-18, 17-10, 19-19, 13-17)

18. kolejka - 20 stycznia

MOSiR Krosno - Start Lublin 72-78 (14-17, 17-25, 20-14, 21-22)


Sokół Łańcut - Big Star Tychy 62-65 (14-21, 19-13, 15-19, 14-12)


Victoria Górnik Wałbrzych - Siarka Tarnobrzeg 67-78 (20-18, 11-22, 17-10, 19-28)


Asseco Prokom II Gdynia - Spójnia Stargard Szczeciński 75-78 (4-20, 23-28, 26-15, 22-15)


AZS AWF Katowice - Zastal Zielona Góra 71-93 (19-33, 25-20, 12-17, 15-23)


Żubry Białystok - ŁKS Łódź 73-68 (15-27, 14-9, 20-19, 24-13)


Znicz Basket Pruszków - MKS Dąbrowa Górnicza 66-77 (14-19, 16-14, 19-19, 17-25)


Sudety Jelenia Góra - Politechnika Warszawska 65-74 (6-20, 10-15, 27-12, 22-27)

19. kolejka - 23-24 stycznia

Sokół Łańcut - Asseco Prokom II Gdynia 61-66 (12-12, 13-12, 7-23, 29-19)


Siarka Tarnobrzeg - MOSiR Krosno 74-58 (21-16, 22-16, 13-15, 18-11)


Big Star Tychy - Górnik Wałbrzych 66-69 (16-17, 18-19, 16-11, 16-22)


Start Lublin - Sudety Jelenia Góra 77-71 (19-11, 20-20, 20-18, 18-22)


Politechnika Warszawska - Znicz Basket Pruszków 62-71 (11-22, 15-20, 10-8, 26-21)


MKS Dąbrowa Górnicza - Żubry Białystok 72-56 (7-18, 23-24, 24-8, 18-6)


ŁKS Łódź - AZS AWF Katowice 90-82 (17-13, 19-27, 30-19, 24-23)


Zastal Zielona Góra - Spójnia Stargard Szczeciński 76-65 (14-14, 20-12, 17-24, 25-15)

20. kolejka - 30-31 stycznia

Sudety Jelenia Góra - Siarka Tarnobrzeg 62-76 (10-21, 18-19, 17-20, 17-16)


Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno - Big Star Tychy 80-85 (20-17, 21-25, 20-20, 19-23)


Górnik Wałbrzych - Sokół Łańcut 76-67 (17-18, 18-20, 28-20, 13-9)


Asseco Prokom II Gdynia - Zastal Zielona Góra 74-79 (25-21, 14-21, 19-17, 16-20)


Spójnia Stargard Szczeciński - ŁKS Łódź 73-78 (24-26, 16-16, 22-17, 11-19)


MKS Dąbrowa Górnicza - AZS AWF Katowice 83-59 (17-18, 24-17, 21-10, 21-14)


Żubry Białystok - Politechnika Warszawska 82-83 (26-21, 19-19, 20-23, 17-20)


Znicz Basket Pruszków - Start Lublin 80-83 (29-19, 20-26, 17-26, 14-12)

21. kolejka - 3 lutego

Sokół Łańcut - Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno 75-64 (17-20, 21-13, 18-23, 19-8)

 

Siarka Tarnobrzeg - Znicz Basket Pruszków 79-57 (16-15, 18-16, 22-14, 23-12)

 

Górnik Wałbrzych - Asseco Prokom II Gdynia 77-76 (24-13, 19-22, 15-27, 19-14)

 

Big Star Tychy - Sudety Jelenia Góra 87-71 (20-10, 21-21, 34-23, 12-17)

 

Start Lublin - Żubry Białystok 74-68 (21-23, 16-8, 26-20, 11-17)

 

Politechnika Warszawska - AZS AWF Katowice 98-90 po dogrywce (27-25, 21-24, 15-22, 22-14, 13-5)

 

MKS Dąbrowa Górnicza - Spójnia Stargard Szczeciński 71-59 (15-20, 24-15, 17-8, 15-16)

 

ŁKS Łódź - Zastal Zielona Góra 81-88 (17-20, 16-21, 25-16, 23-31)

22. kolejka - 6-7 lutego

Żubry Białystok - Siarka Tarnobrzeg 75-76 (16-19, 22-20, 25-17, 12-20)

 

Sudety Jelenia Góra - Sokół Łańcut 72-69 (22-12, 17-11, 17-26, 16-20)

 

Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno - Victoria Górnik Wałbrzych 62-83 (10-21, 20-18, 19-21, 13-23)

 

Asseco Prokom II Gdynia - ŁKS Łódź 85-91 (22-26, 25-18, 16-19, 22-28)

 

Zastal Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 72-59 (22-14, 20-21, 24-12, 6-12)

 

Spójnia Stargard Szczeciński - Politechnika Warszawska 83-73 (23-12, 22-13, 14-26, 24-22)

 

AZS AWF Katowice - Start Lublin 66-69 (17-16, 21-24, 15-15, 13-14)

 

Znicz Basket Pruszków - Big Star Tychy 75-68 (15-23, 17-14, 25-13, 18-18)

23. kolejka - 10 lutego

Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno - Asseco Prokom II Gdynia 79-76 po dogrywce  (23-18, 20-15, 14-13, 14-25, 8-5)

 

Znicz Basket Pruszków - Sokół Łańcut 72-58 (18-13, 24-10, 14-14, 16-21)

 

Siarka Tarnobrzeg - AZS AWF Katowice 83-62 (20-20, 30-11, 27-16, 6-15)

 

Górnik Wałbrzych - Sudety Jelenia Góra 74-67 (24-26, 19-7, 18-16, 13-18)

 

Big Star Tychy - Żubry Białystok 93-74 (29-18, 25-25, 20-15, 19-16)

 

Start Lublin - Spójnia Stargard Szczeciński 97-89 (25-22, 29-25, 13-13, 30-29)

 

Politechnika Warszawska - Zastal Zielona Góra 69-87 (18-23, 24-22, 11-27, 16-15)

 

MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Łódź 86-77 (18-22, 20-30, 27-12, 21-13)

24. kolejka - 13-14 lutego

Spójnia Stargard Szczeciński - Siarka Tarnobrzeg 54-48 (21-9, 14-11, 8-13, 11-15)

 

Żubry Białystok - Sokół Łańcut 70-80 (17-20, 8-22, 13-15, 32-23)

 

Sudety Jelenia Góra - Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno 75-73 (15-18, 19-22, 21-17, 20-16)

 

Asseco Prokom II Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 83-96 (23-23, 13-31, 26-16, 21-26)

 

ŁKS Łódź - Politechnika Warszawska 67-55 (16-16, 16-21, 19-11, 16-6)

 

Zastal Zielona Góra - Start Lublin 81-67 (19-18, 22-21, 20-14, 20-14)

 

AZS AWF Katowice - Big Star Tychy 79-72 (23-19, 18-21, 25-15, 13-17)

 

Znicz Basket Pruszków - Górnik Wałbrzych 86-64 (18-14, 24-23, 19-15, 25-12)

25. kolejka - 20-21 lutego

MOSiR Krosno - Znicz Basket Pruszków 95-63 (25-18, 25-15, 20-16, 25-14)

 

Sokół Łańcut - AZS AWF Katowice 90-58 (22-12, 14-15, 32-12, 22-19)

 

Siarka Tarnobrzeg - Zastal Zielona Góra 73-72 po dogrywce (24-7, 13-25, 14-16, 12-15, 10-9)

 

Sudety Jelenia Góra - Asseco Prokom II Gdynia 65-75 (17-24, 18-17, 15-14, 15-20)

 

Górnik Wałbrzych - Żubry Białystok 82-73 po dogrywce (26-19, 14-20, 14-18, 15-12, 13-4)

 

Big Star Tychy - Spójnia Stargard Szczeciński 74-79 (20-12, 17-23, 17-19, 20-25)

 

Start Lublin - ŁKS Łódź 48-71 (16-20, 10-10, 11-24, 11-17)

 

Politechnika Warszawska - MKS Dąbrowa Górnicza 75-69 (17-11, 19-15, 27-18, 12-25)

26. kolejka - 24 lutego

ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg 57-72(21-11, 12-25, 10-17, 14-18)

 

Spójnia Stargard Szczeciński - Sokół Łańcut 86-77 (17-21, 14-11, 31-22, 24-23)

 

Żubry Białystok - MOSiR Krosno 80-73 (22-20, 16-21, 22-12, 20-20)

 

Asseco Prokom II Gdynia - Politechnika Warszawska 101-74 (20-11, 36-20, 18-23, 27-20)

 

MKS Dąbrowa Górnicza - Start Lublin 73-68 (15-17, 13-20, 20-14, 25-17)

 

Zastal Zielona Góra - Big Star Tychy 64-65 (18-19, 20-12,21-17, 5-17)

 

AZS AWF Katowice - Górnik Wałbrzych 68-63 (17-11, 27-8, 8-20, 16-24)

 

Znicz Basket Pruszków - Sudety Jelenia Góra 74-62 (17-16, 22-23, 22-15, 13-8)

27. kolejka - 27-28 lutego

Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno - AZS AWF Katowice 67-74 (8-12, 23-26, 25-22, 11-14)

 

Sokół Łańcut - Zastal Zielona Góra 76-86 (18-21, 16-22, 24-20, 18-23)

 

Siarka Tarnobrzeg - MKS Dąbrowa Górnicza 77-68 (19-17, 19-24, 26-10, 13-17)

 

Znicz Basket Pruszków - Asseco Prokom II Gdynia 89-78 (34-20, 24-26, 23-17, 8-15)

 

Sudety Jelenia Góra - Żubry Białystok 55-59(18-16, 11-13, 13-14, 13-16)

 

Górnik Wałbrzych - Spójnia Stargard Szczeciński 67-78 (29-17, 17-15, 12-25, 9-21)

 

Big Star Tychy - ŁKS Łódź 88-61 (30-23, 25-10, 12-11, 21-17)

 

Start Lublin - Politechnika Warszawska 83-61 (22-15, 24-14, 19-12, 18-20)

28. kolejka - 6 marca

ŁKS Łódź - Sokół Łańcut 70-62 (22-9, 12-15, 19-18, 17-18)

 

Spójnia Stargard Szczeciński - Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno 73-64 (23-15, 19-16, 20-13, 11-20)

 

Politechnika Warszawska - Siarka Tarnobrzeg 76-88 (16-29, 24-18, 13-21, 21-19)

 

Asseco Prokom II Gdynia - Start Lublin 84-83(19-25, 21-16, 18-26, 26-16)

 

MKS Dąbrowa Górnicza - Big Star Tychy 73-84 (20-18, 16-21, 10-21, 27-24)

 

Zastal Zielona Góra - Górnik Wałbrzych 79-59 (22-13, 19-9, 14-18, 24-19)

 

AZS AWF Katowice - Sudety Jelenia Góra 61-63(17-19, 17-15, 7-14, 20-15)

 

Żubry Białystok - Znicz Basket Pruszków 62-64 (6-15, 23-13, 19-18, 14-18)

29. kolejka - 13-14 marca

Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno - Intermarche Zastal Zielona Góra 73-77 (19-28, 19-15, 22-19, 13-15)

 

MKS Dąbrowa Górnicza - Sokół Łańcut 75-85 ((14-16, 21-24, 19-8, 21-37)

 

Siarka Tarnobrzeg - Olimp Start Lublin 89-68 (28-14, 20-29, 20-13, 21-12)

 

Żubry Białystok - Asseco Prokom II Gdynia 88-90 pod dogrywce (19-24, 28-18, 20-13, 10-22, 11-13)

 

Znicz Basket Pruszków - AZS AWF Katowice 81-67 (25-15, 20-16, 19-15, 17-21)

 

Sudety Jelenia Góra - Spójnia Stargard Szczeciński 64-63 (21-18, 23-13, 10-16, 10-16)

 

Górnik Wałbrzych - ŁKS Łódź 80-86 (23-20, 14-28, 21-11, 22-27)

 

Big Star Tychy - Politechnika Warszawska 103-101 (33-24, 25-26, 22-26, 23-25)

30. kolejka - 20 marca

Asseco Prokom II Gdynia - Siarka Tarnobrzeg 98-93 (24-22, 26-25, 28-22, 20-24)

 

Tempcold AZS Politechnika Warszawa - Sokół Łańcut 93-96 po dwóch dogrywkach (21-19, 21-14, 20-23, 12-18, 9-9, 10-13)

 

ŁKS Łódź - MOSiR Krosno 79-52 (22-18, 20-9, 15-13, 22-12)

 

Start Lublin - Big Star Tychy 75-69 (18-18, 23-13, 13-18, 21-20)

 

MKS Dąbrowa Górnicza - Górnik Wałbrzych 89-66 (28-14, 19-18, 14-20, 28:14)

 

Zastal Zielona Góra - Sudety Jelenia Góra 93-62 (25-18, 19-23, 30-9, 19-12)

 

Spójnia Stargard Szczeciński - Znicz Basket Pruszków 68-72 (18-16, 19-24, 19-18, 12-14)

 

AZS AWF Katowice - Żubry Białystok 75-65 (21-6, 24-13, 11-15, 19-31)




REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty