Strona główna > Koszykówka > Niższe ligi
OSSM wygrywa pierwszy raz2010-02-07 20:52:00 MIŁ

Po pierwszą wygraną w tym sezonie sięgnął OSSM II Stalowa Wola, który pokonał w Przeworsku miejscowy MOSiR 86-63. Bez większych kłopotów po zwycięstwo sięgnął również MET-BUD Stalowa Wola.

MOSiR Przeworsk - OSSM PZKosz II Stalowa Wola 63-86 (23-15, 16-33, 11-19, 13-19)

MOSIR: Domka 8, Sobala 5, Sikora 0, Warzocha 27, Majcher 0, Ruchel 0, Diduch 5, Fudała 3, Ząbczyk 12, Fic 2.
OSSM: Grochowski 26, Jaworski 10, Słomka 1, Łabuda 14, Szado 2, Szwedo 0, Bołd 30, Siembida 2, Kuźma 1.

Pierwsza kwarta nie wskazywała na wygraną gości. Lepiej spisywali się bowiem miejscowi, którzy prowadzili różnicą 8 punktów. Później jednak na parkiecie rządzili i dzielili przyjezdni. Z każdą kwartą ich przewaga rosła i nawet na moment gospodarze nie zbliżyli się do rywala, w którym brylował rozgrywający Grochowski.

MET-BUD Stalowa Wola - MOSiR II Krosno 92-78 (19-17, 13-20, 32-20, 28-21)

MET-BUD: Makarewicz 4, Rogała 9, Frankiewicz 0, Turek 23, Kowalski 1, Małek 12, Ślepecki 8, Olejarz 13, Wojtanowicz 15, Nowak 0, Klita 7.
MOSIR: J. Ćwiąkała 1, Mul 0, Ślązak 9, Kozioł 7, Kamiński 29, M. Ćwiąkała 0, Węgrzyn 5, Łopatowski 2, Mazur 8, Surowaniec 17.

Do przerwy niespodzianka wisiała w powietrzu. Gospodarze przegrywali bowiem z drugim zespołem MOSiR-u 32-37. Od III kwarty MET-BUD poprawił jednak grę w ofensywie, szybko odrobił straty, a po wyjściu na pewne prowadzenie nie oddał go do samego końca.