Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > V liga
Sławomir Peszko w klasie okręgowej! Zagra w Wieczystej Kraków2020-06-15 15:55:00

Dziś były reprezentant Polski podpisał roczny kontakt z krakowskim klubem.  - W końcu, w wieku 35 lat, mogę podjąć decyzję, nie patrząc na opinię menedżerów, dziennikarzy czy kibiców - powiedział oficjalnemu serwisowi nowego klubu.


Sławomir Peszko był piłkarzem Nafty Jedlicze, Wisły Płock, Lecha Poznań, FC Koln, Wolverhampton Wanderers FC, Lechii Gdańsk i Wisły Kraków, ostatnio ponownie Lechii, w tym sezonie zagrał  w 18 meczach ekstraklasy. Teraz przechodzi do Wieczystej, która zakończyła rozgrywki w gr. 2 krakowskiej okręgówki na 2. miejscu.

- W końcu w wieku 35 lat mogę podjąć decyzję nie patrząc na menedżerów, którzy mi coś doradzają, na niektórych dziennikarzy, którzy coś o mnie napiszą i proponują mi ten czy inny klub czy też różnych kibiców, którzy twierdzą że się wypaliłem. Teraz po prostu ja Sławomir Peszko idę do Wieczystej i chcę temu klubowi pomoc w dwóch awansach. Chcę się odwdzięczyć mojemu przyjacielowi panu Kwietniowi, który mi pomógł w Wiśle Kraków. Teraz jest czas żebym ja jemu pomógł i dlatego wybrałem ten kierunek! - powiedział piłkarz, cytowany w oficjalnym serwisie Wieczystej. 


35-letni zawodnik podpisał kontrakt na rok z opcją przedłużenia na kolejny. W zespole prowadzonym przez trenera Przemysława Cecherza będzie występował z numer 7. 

st/kswieczysta.com


peszkowieczysta.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty