Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > V liga
Czesław Palik w Stali Stalowa Wola2019-02-28 00:49:00

Zarząd Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola informuje, że do sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu zostaje dołączony Czesław Palik, który będzie pełnił nadzór nad procesem szkolenia oraz będzie odpowiadał za spełnienie kryteriów licencyjnych obowiązujących w 2. lidze. Umowa została podpisana w zeszłym tygodniu i będzie obowiązywać co najmniej do zakończenia sezonu. Trzon sztabu szkoleniowego pozostaje bez zmian. Trenerzy Paweł Wtorek i Wojciech Fabianowski będą kontynuowali realizację strategii sportowej klubu, która została ustalona na początku sezonu.


Czesław Palik urodził się 9 maja 1948 roku w Krakowie. Po karierze zawodniczej, zdecydował się na pracę w roli trenera. Pracował m.in. w takich klubach jak Korona Kielce, KSZO Ostrowiec Św., Garbarnia Kraków, Hetman Zamość czy Stal Rzeszów. Ostatnio był trenerem koordynatorem w Bronowiance Kraków.


Szkoleniowiec dwukrotnie miał też okazję pracować w Stali Stalowa Wola: w sezonie 2002/2003 oraz 2003/2004. Pod jego trenerskim okiem wychowywali się m.in. Wojciech Fabianowski oraz Paweł Wtorek, z którymi Czesław Palik spotka się teraz w sztabie szkoleniowym zielono-czarnych. Jego rady oraz doświadczenie zdobyte w roli trenera młodym szkoleniowcom na pewno okaże się bardzo przydatne, a drużynie pomoże spokojnie przejść przez jak zawsze trudniejszą rundę wiosenną.


stal1938.pl, st
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty