Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > V liga
Zmarł Stanisław Kita2018-10-06 20:08:00

Dzisiaj we wczesnych godzinach rannych odszedł na wieczną klubową wartę w wieku 71 lat Stanisław Kita. Zmarły przez wiele lat był aktywnym działaczem Miejskiego Klubu Sportowego Pogoń w Miechowie.


Wiceprezes klubu, członek Zarządu kilku kadencji, przewodniczący, wiceprzewodniczący i członek Komisji Rewizyjnej to wiodące funkcje, jakie w ciągu minionych dziesięcioleci pełnił. Nie należy też zapominać o tym, że dzięki swemu niepowtarzalnemu głosowi udanie pełnił konferansjerkę w czasie meczów.


Stanisława nie ma już wśród nas… Już nie zobaczy odnowionego budynku klubu wraz z nowoczesnymi kolektorami słonecznymi. Sam - jako pracownik Rejonowego Zakładu Energetycznego w Miechowie - swoją fachowością służył w bardziej siermiężnych warunkach, jakie panowały przy ul. Konopnickiej 19... 


O pracy ś.p. Stanisława Kity na rzecz MKS Pogoń mówił przed meczem Pogoń Miechów – Spójnia Osiek-Zimnodół (3-3) Jan Paweł Janus. Na ogrodzeniu boiska kibice rozwinęli czarno-biały baner. Doceniajmy ludzi takich jak On również za życia. Żegnaj, Staszku!

 

ZW


kitacl.jpg
s.kit.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty