Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > V liga
70 lat Orła Myślenice i 10 lat Orlików2018-08-28 23:26:00

W sobotę 1 września Orzeł Myślenice świętować będzie jubileusz 70-lecia, a szkółka piłkarska Orliki Myślenice obchodzić będzie swoje 10. urodziny. Z tej okazji zaplanowano wiele atrakcji dla całych rodzin, dlatego zapraszamy wszystkich sympatyków do czynnego udziału w tym wydarzeniu.


- To szczególny dzień w historii naszego klubu, obchodzimy 70-lecie powstania i w imieniu zarządu zapraszamy wszystkich na stadion Orła Myślenice w sobotę 1 września. Orzeł Myślenice skupia w swoich szeregach dużą społeczność zawodników, ich rodziców, ale także wielu sympatyków, których serdecznie zapraszamy na jubileuszowe obchody, bo przecież to święto nas wszystkich – zaprasza Edward Łapa, prezes zarządu klubu sportowego Orzeł Myślenice.


Orzeł Myślenice został założony w 1948 roku, a dziś reprezentuje go w rozgrywkach ligowych kilkanaście zespołów, w których trenuje blisko 500 zawodników. Lwią część tej grupy stanowią zawodnicy szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice, którzy tego dnia również obchodzić będą swoje święto. Szkółka dla dzieci od 5. do 12. roku życia została bowiem założona w 2008 roku przez Kamila Ostrowskiego i była pierwszą tego typu organizacją na terenie powiatu myślenickiego. Dziś obchodzi swoje 10. urodziny, a impreza 1 września będzie dedykowana nie tylko dorosłym, ale przede wszystkim dzieciom, dla których przewidziano mnóstwo atrakcji.


- W planie są między innymi turnieje piłkarskie dla dzieci, otwarty bufet dla wszystkich, dmuchane place zabaw, ogromne tory przeszkód z Giganci Wipeout, animacje z Centrum Aktywnego Rozwoju FRAJDA oraz wiele innych atrakcji. To wszystko za darmo nie tylko dla zawodników szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice i zawodników Orła Myślenice, ale także dla wszystkich, którzy tego dnia będą wspólnie świętować jubileusz naszego klubu – mówi Kamil Ostrowski, dyrektor szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice.


Szczególnym wydarzeniem w dniu 1 września będzie historyczne zdjęcie całej orłowskiej społeczności – zapraszamy wszystkich na godzinę 14:30, kiedy to wszyscy zawodnicy, ich rodzice oraz kibice zbiorą się na głównej płycie boiska, by z okazji jubileuszu zrobić wspólne rodzinne zdjęcie. Zapraszamy wszystkich obecnych oraz byłych zawodników, kibiców, działaczy, sponsorów i sympatyków.


Imprezę rozpoczynają turnieje dla Orlików od godziny 10:00, równocześnie i przez cały dzień dostępne dla wszystkich będą dmuchane place zabaw z zjeżdżalniami, trampolinami i torem przeszkód. Zachęcamy do udziału w loteriach fantowych i licznych konkursach oraz skorzystania z orłowskiego bufetu. Po wspomnianym wcześniej historycznym zdjęciu odbędzie się mecz byłych gwiazd Orła, a w finalnej części pierwszy zespół rozegra ligowy mecz z Gościbią Sułkowice. Początek o godzinie 17:00. 


Orzeł Myślenice


orzelm1.jpg
plakatinetgotowy.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty