KO 2 Kraków: Skawinka liderem2018-08-28 07:29:00

Hutnik II Kraków - Skawinka Skawina 1-4 (1-1)

1-3 Tomasz Grzesiak 70

1-4 Tomasz Grzesiak 85

HUTNIK II: Migdał (46 Dul) - Janecki, Leśniak, Kędziora (46 Karkoszka), Antoniak, Broda, J. Tracz, Ł. Feret, Sargsyan (80 Wnęk), Świeca (79 Wójcik), Pachowicz (46 Pietrzyk). Trener: Piotr Gaździcki.

SKAWINKA: Pruś - Spasiuk, Matys, Piwowarczyk, Anton (79 Banach) - Okarmus, Sosnowski (60 Śliwa), Piszczek (60 Kopycki), T. Grzesiak, P. Grzesiak (35 Mandzelowski) - Gęśla (76 Pałac). Trener: Damian Rebisz.

Spotkanie rozgrywane było na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Przewagę Hutnika II w pierwszym kwadransie przypieczętował Pachowicz, który po rzucie rożnym w zamieszaniu strzałem z 4 metrów dał prowadzenie gospodarzom. Goście już po kilku minutach przeprowadzili akcję, która przyniosła wyrównanie. Świetne prostopadłe podanie Grzesiaka wykorzystał Gęśla.

Druga połowa to dominacja piłkarzy że Skawiny. Na 2-1 dla goście trafił T. Grzesiak, który uderzał z wolnego, a piłka odbiła się od muru i wpadła do siatki. Później T. Grzesiak strzelił celnie z 10 m, a na 5 minut pzed końcem skompletował hat-trick. To była jego solowa akcja, od połowy boiska zabrał się z piłką, minął czterech zawodników Hutnika i podcinką ustalił wynik.

Trzy mecze i 9 punktów, Skawinka liderem krakowskiej II grupy klasy okręgowej.

TKS Skawinka

Inne wyniki 3. kolejki Klasy Okręgowej Kraków II:

Garbarnia II Kraków - Iskra Radwanowice 7-1, Bronowianka Kraków - Borek Kraków 2-0, Prokocim Kraków - Piast Wołowice 0-1, Świt Krzeszowice - Nadwiślan Kraków 1-2, Wiślanie II Jaśkowice - TS Węgrzce 1-4, Błękitni Modlnica - Wieczysta Kraków 2-4.

Czołówka tabeli: 1. Skawinka 9 pkt, 2. Bronowianka 9, 3. Garbarnia II 7.