Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > V liga
Konrad Gołoś zagra w Tempie Rzeszotary!2017-08-09 17:00:00

34-letni Konrad Gołoś zagra jesienią w Tempie Rzeszotary (Klasa Okręgowa Kraków 3). Były reprezentant Polski trafi - nie po raz pierwszy - do drużyny prowadzonej przez trenera Marka Holochera. 


Urodzony w Siedlcach pomocnik zaczynał piłkarską karierę w Zrywie Chodów, a później grał w Pogoni Siedlce, Radomiaku, a następnie w ekstraklasowych Polonii Warszawa, Górniku Zabrze i Wiśle Kraków.

Na początku sierpnia 2012 r., dokładnie dwa lata po zakończeniu kariery w Wiśle (kontuzja kolana), wrócił do wyczynowej piłki i także za namową trenera Holochera trafił do Orła Piaski Wielkie. Wiosną 2016 zmienił środowisko i przeniósł się do LKS Amator Golce (częstochowska liga okręgowa). Pięć miesięcy później wrócił do Krakowa i 23 września został uprawniony do B-klasowej Wisły Rząska, gdzie rozegrał zaledwie 4 mecze. Teraz czas na Tempo, w barwach którego w ostatnim meczu kontrolnym z Wróblowianką strzelił trzy bramki.

Wcześniejsze mecze sparingowe Tempa: ze Słomniczanką 2-2, z Michałowianką 2-4 (do 72 min było 2-1) i TS Węgrzce 2-5.

Konrad jest licencjonowanym menedżerem FIFA i pracuje w firmie BMG Sport Management.


Tempo szykuje jeszcze jedną niespodziankę i jest bliskie pozyskania byłego gracza trzech klubów ekstraklasowych. O tym jednak w "Sportowym Tempie" przy następnej okazji.

(gst)


golos_047813.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty