Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > V liga
Tomasz Kulawik trenerem Olimpii Zambrów2017-03-19 10:33:00

Nowym trenerem Olimpii Zambrów został w tym tygodniu Tomasz Kulawik. 47-letni szkoleniowiec związał się z klubem półroczną umową.


Były pomocnik krakowskiej Wisły zastąpił na tym stanowisku Piotra Rzepkę, który po ostatnich słabych wynikach ligowych został zwolniony przez Zarząd klubu.


Kulawik na szczeblu centralnym prowadził ostatnio Okocimskiego Brzesko, ale po tym, jak klub na początku 2016 roku wycofał się z II-ligowych rozgrywek, wrócił w rodzinne strony, gdzie był związany z Przebojem Wolbrom, grającym w klasie okręgowej. Pracował również w akademii szkolącej młodzież w Wolbromiu.


Wcześniej Tomasz Kulawik dwa razy obejmował Wisłę Kraków jako tymczasowy szkoleniowiec. W 2005 roku zastąpił Jerzego Engela, a w 2010 roku przejął na chwilę zespół po Henryku Kasperczaku. Był też drugim trenerem, trenerem rezerw oraz prowadził zespół Młodej Ekstraklasy. Jako piłkarz grał w Wiśle w latach 1991-2002, zdobywając dwa tytuły mistrza Polski.


W pierwszym meczu pod kierunkiem Kulawika Olimpia przegrała w sobotę z Siarką Tarnobrzeg 1-2 i zajmuje w tabeli II ligi 13. miejsce, dwa punkty nad strefą spadkową.


olimpiazabrow.net, st


kulawik.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty